35.týden 2021

13.09.2021 21:11

mladší přípravka: turnaj v Miřeticích - sobota - 4.9.2021 - 09:00 hodin - týmy: Miřetice, Pravonín, D.Kralovice, Vracovice, Vlašim - 3.místo

muži "A": Pravonín "A" 4 : 2 Popovice "A" - sobota - 4.9.2021 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Rezek - branky: Blažek J., Brzek V., Jantač J., Hrubeš V. - zápis o utkání zde

dorost: Vlašim "C"/Čechtice 2 : 1 Ratměřice/Jankov - neděle - 5.9.2021 - 09:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Štika - hřiště Čechtice - branky: Šindelář V. 2x - zápis o utkání zde

dorost: Kondrac/Pravonín 1 : 6 Mezno - 5.9.2021 - 10:15 hodin -  mistrovské utkání - rozhodčí: Písařík - hřiště Kondrac - branka: Novák Š. - zápis o utkání zde

muži "B": Louňovice p/Bl. 1 : 4 Pravonín "B" - 5.9.2021 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Babický M. - branky: Březina E. 2x, Vlasák L., Hejný L. - zápis o utkání zde

Mladší přípravka spolu s minipřípravkou odehrála první turnaj podzimní sezóny a to v Miřeticích. Dvě výhry, dvě prohry mladší přípravky - 3.místo. Minipřípravka byla poprvé na turnaji, určitě dobrá zkušenost jak pro děti, tak pro rodiče.

V sobotu odpoledne áčko na domácí půdě přivítalo neporažené Popovice. V celém zápase jsme měli převahu s mnoha šancemi, soupeř zlobil protiútoky. Zasloužená výhra, i když některé laciné ztráty nás stojí mnoho sil, chybí klid v koncovce a kvalita ve finální části, zápas by mohl být rozhodnut daleko dříve.

Dorost Vlašimi "C" a Čechtic se dočkal první výhry a to silnými Ratměřicemi spojené s Jankovem. V prvním poločase soupeř lepší v kombinaci a šancích, nás podržel brankář Jelínek. Ve druhé půli se hra vyrovnala a my dokázali dvěma rychlými brejky dát dvě branky Šindelářem. Do konce zápasu měl soupeř nebezpečné standartky, jednu v poslední minutě proměnil, ale to bylo vše a mohlo se slavit.

Béčko jelo do Louňovic jako favorit a to v celém zápase prokazovalo. Utkání moc krásy neukázalo, průměrný výkon na zasloužené vítězství stačil. Jestli takový výkon bude stačit na víkendové derby s Vracovicemi, uvidíme.