branky - Lejček J., Hoch P. 2x

žluté karty - Babický T.

červená karta - 55´Zavadil V.

sestava - Doškář D. - Zavadil V., Kodeda J., Babický T., Hoch M. - Lejček J., Javorský L., Sibal Mich.(75´Hoch P.), Moravec L. - Babický M.(90´Filip T.), Ondrák Z.(57´Hrubeš V.)

komentář trenéra - Na jaře druhé utkání jsme odehráli na velkém hřišti v Bílkovicích. Již ve druhé minutě měl 100% šanci M.Babický, bohužel nepromněnil, celý prvvní poločas jsme měli územní převahu, šance přicházeli, jednu po pěkné akci M.Babického promněnil J.Lejček - 0:1. Soupeř měl ke konci poločasu tutovku, ale útočník to zadrbal, náš útočník naložil s tutovkou rovněž, v poslední minutě M.Babický sám postupoval na brankáře, míč zasekl, počkal na obránce, v nouzi jenom vystřelil vedle. Velká škoda, že jsme nedotáhli šance do gólu, nikdo by se nedivil, kdyby skončil první poločas 3 či 4:1. Na šance se bohužel nehraje a málem se nám to vymstilio v druhém poločase. V 55 minutě byl vyloučen V.Zavadil, poté co stáhl domácího útočníka, který by sám postupoval na brankáře - předcházelo neobratné, špatné zpracování míče. Po vystřídání jsme se zatáhli, hráli na jednoho útočníka a hrozili z rychlých protiútoků. Soupeř postupem času začal zlobit, více držel míč, ale do pološancí se dostával jenom nákopy před naší branku. Z jednoho takového nákopu, chybě, špatného odhadu našeho stopera, domácí vyrovnali 1:1. Musím zmínit střídání, v 75.minutě do utkání naskočil P.Hoch a zápas rozhodl. Ale nejdříve v 82 minutě postupoval domácí hráč sám na našeho brankáře, ale minul branku. V 85 minutě po skrumáži před domácí brankou se pohotově k tyči trefil již zmíněný P.Hoch - 1:2. Hned 88.minutě přišla další branka P.Hocha - po pěkné akci L.Javorského, jeho patičce, nebyl již problém zasunout míč do odkryté branky - 1:3. Tentokrát jsme měli štěstí, už jsem byl smířen s bodem, velice cenné vítězství, skoro celý druhý poločas o deseti hráčích. Celé utkání nám dělal problém na těžkém terénu zpracovat dokonale míč, na můj vkus mnoho prohraných soubojů jeden na jednoho. Celkově si myslím, že vítězství bylo zasloužené, především za první poločas. Příští utkání odehrajeme na svém hřišti, přivítáme celek Struhařova B, který disponuje zkušeným mančaftem. Hráčům blahopřeji k šesti bodům z hřišt soupeřů, utkání nebyla jednoduchá.