poločas - 0 : 2

branky - Babický M., Babický T.

žluté karty - Javorský L., Babický T., Zavadil V.

sestava - Doškář D. - Zavadil V., Kodeda J., Babický T., Hoch M. - Lejček J., Javorský L., Sibal Mich.(82´Hoch P.), Moravec L. - Babický M., Ondrák Z.(68´Hrubeš V.)

komentář trenéra - Na velmi měkkém, někde bahnitém, někde zmrzlém terénu se hrál docela pohledný fotbal. My jsme si ze začátku zápasu zvykali na nerovný povrch (před námi hrál dorost, v sobotu Lev), byly vidět nepřesné přihrávky, chyběl pohyb, ale postupem času jsme více drželi balón a dostávali jsme se více před bránu soupeře. Ten hrozil jen z rychlých protiútoků a po celý zápas ze standartních situací (to nás provází již více sezón). V 17-té minutě, po akci z levé strany centroval míč Ondrák před bránu, M.Babický se umně obtočil okolo obránce a přesně k tyči zajistil naše vedení - 0:1. Poté jsme měli hluchou desetiminutovku, soupeř nás začal přehrávat ve středu hřiště. V 31.minutě jsme kopali přímý kop asi 25-ti metrů, který promněnil T.Babický - 0:2. Výsledek jsme si do konce poločasu pohlídali. Druhý poločas zase několik našich nepřesností, snad vinou stále se horšujícím terénem. Soupeř začal hrát vzadu na riziko, my se čím dál více dostávali k zakončení, domácí několikrát podržel brankář, my nedokázali dotáhnout přečíslení 2 na 1 či 3 na 1 k lepšímu, gólovému zakončení. To se nám vymstilo, soupeř z ojedinělého protiútoku a důrazu nejlepšího hráče domácích Štěpánka snížil na 1:2 a my jsme se začali bát o výsledek. Sice jsme domácí do žádné šance nepustili, ale soupeř hrozil standartkami, které výborně zahrával již zmíněný Štěpánek. Celý tým makal, chtěl vyhrát, všichni podali standartní výkon, musím vyzdvihnout výkon M.Babického, neustále zaměstnával obranu soupeře, až na nějaké drobnosti podal výborný výkon, je vidět, že měl dobrou zimní přípravu, jen tak dál. Kluci si sáhli na dno sil, po zápase byla vidět radost z vítězství, kluci byli rádi, že to mají za sebou. Cenné vítězství, věděl jsem, že to nebude lehké utkání, na takovém terénu se kvality mužstev srovnávají, soupeř v plné sestavě, posílený o proti podzimní sezóně, myslím si, že pokud budou takhle hrát a bojovat jako s námi, nebudou mít problémy se záchranou. Vztahy s Načeradcí máme velice dobré, záchranu jim přeji. Musíme jít od zápasu k zápasu, teď nás čekají Bílkovice, sice výsledky mají nic moc, ale kádr mají kvalitní. Mělo by nám vyhovovat velké hriště, na zápas pojedeme s pokorou. MF