Chocerady 3 : 3 Pravonín "A"

16.05.2022 21:48

muži: Chocerady 3 : 3 Pravonín "A" - sobota - 14.05.2022 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Kocourek L. - Uher J., Řezníček P. - branky: Jenšík J. 2x (1x pen.), Rut T. - zápis o utkání zde

komentář: Očekávaný duel prvních dvou týmů soutěže se konal v pěkném prostředí choceradckého stánku. Před početnou, na třetí třídu, diváckou kulisou se hrál aktraktivní zápas, ve velkém nasazení, za velkého vedra. My se již v sedmé minutě vedli 0:2, kdy se na malém vápně po centru dobře orientoval J.Jenšík a pod víko 0:1 a v sedmé minutě po centru ze strany zahrál choceradský hráč ve vápně rukou a penaltu s přehledem proměnil znovu J.Jenšík. Chocerady se nevzdávali, hráli jednoduše na rychlé útočníky a hlavně měli celý zápas nepříjemné standartky a dlouhé auty, ale my v první půli celkem v klidu vše zvládali. Škoda, že naší neukázněností hosté v poslední minutě zahrávali nepřímý kop a po závaru přišel z naší strany faul a penalta a v nastavení bezpečně na 1:2. Trochu sprcha. Druhá půle za mírné převahy Chocerad, my dobře bránili a když se domácí dostali do zakončení, tak dnes nejlepší náš hráč, brankář L.Veselý vše zlikvidoval. Domácí vše vrhli do ofenzívy a my je potrestali, kdy vystavovali T.Ruta do ofsside, ale marně a sólo perfektně zakončil v šedesáté minutě - 1:3. Nám viditelně docházely síly, na střídačce jeden hráč plus brankář, kluci mleli z posledního a tak přišel trest, nezachytili jsme rychlý brejk a přesnou střelou k tyči v osmdesáté minutě - 2:3. a nebylo to všechno, hosté zahrávali mnoho standartek a dlouhých autů a po jednom nešťastně stoper fauloval ve výskoku a rozhodčí nařídil druhou penaltu na nás, kterou domácí proměnili. Utkání skončilo zaslouženou remízou. Asi bychom měli vítězství urvat, ale domácí hráli velmi kvalitně, remízu si zasloužili a taky diváci vyprovodili oba týmy potleskem. Nejlepší tým, proti kterému jsme zatím hráli. Kluci zaslouží pochvalu, že se vydali. Dovolím si říci, že jsme dnes neměli lavičku, sáhnout do zápasu, měli jsme hodně omluv, nemoce, zranění. Snad se dáme do soboty do kupy a úspěšně odehrajeme zápas s rezervou Miřetic.