CHOTÝŠANY "A" 2 : 1 PRAVONÍN "A"

12.08.2021 21:16

muži: Chotýšany"A" 2 : 1 (pen. 4 : 3) Pravonín"A" - so - 7.8.2021 - 18:00 hodin - 1.kolo poháru OFS Benešov - rozhodčí: Fillip F. - Novák, Babický M. - branka: Kůžel M. - zápis o utkání zde

Utkání slušné úrovně, proti týmu Okresního přeboru, si dovolím říci, že jsme si prohru nezasloužili, v zápase jsme neproměnili snad pět tutovek a to nás stálo vítězství. V 87 minutě jsme se dočkali vedení, to po střele Janouška, doklepl Kůžel míč do sítě. Chotýšany nás zlobili ze standartek, my neměli vysokých hráčů a to se nám stalo osudným, v poslední minutě dostali vyrovnávající gól hlavou od nestárnoucího Khandla. Penalty jsme prohráli, dvě nepromněnili, domácí jednu a Chotýšany postupují do dalšího kola.