neděle - 13.9.2015 - 10:15 hodin

rozhodčí: Hruška Jiří

branky: 2´ a 36´ Vondrák Stanislav, 42´ a 44´ Lalouček Martin, 5´ Brzek Václav

sestava Pravonína: Šonský Vojtěch (46´Hrabal Jakub) - Zhorný David, Vondrák Stanislav, Vacík Martin, Kotek Luboš, Tulach Lukáš, Jandák Jakub,Štěpánek Marek (82´Kotek Tomáš), Brzek Václav (70´Filip Radek), Lalouček Martin, Lejčko Jaroslav

komentář trenéra (Libor Hejný): Hned v úvodu jsme se na soupeře vlétli a dostali se do dvoubrankového vedení. Kdy první gól po centrum L. Kotka z pravé strany uklidil míč do sítě za bezmocného brankáře Vondrák 0:1. V 5. minutě se prosadil po individuální akci Brzek. Ve středu hřiště převzal přihrávku od Tulacha, prošel přes tři hráče soupeře a podél gólmana zakončil 0:2. Poté se hra vyrovnala hlavně díky naší nemohoucnosti si přihrát balón na tři metry a zpracovat ho. v 25. minutě šel sám na gólmana Lalouček po krásné přihrávce od Lejčka. Bohužel trefil přesně připravené náručí brankáře. 35. minuta přinesla první šanci hostů. Po chybě středních záložníků se řítili 2 domácí hráči na jednoho našeho.  Naštěstí se útočník hostů netrefil mezi tři tyče. Opět se potvrdilo přísloví nedáš dostaneš, po rozehraní brankáře se míč dostal přes L.Kotka na Vondráka, který svůj sólový nájezd zakončil přesně 0:3.  Následovali chvíle Laloučka ve spolupráci se Štěpánkem. Ve 42. minutě si seběhl na aut od Štěpánka a obloučkem přehodil domácího brankáře 0:4. ve 44. minutě po rohovém kopu opět Štěpánka hlavou zvýšil už na 0:5. Druhý poločas začal v naší režii, zlepšil se výkon hlavně středních záložníků a na hře to bylo hned znát. Lalouček během druhého poločasu šel 4x sám na brankářem bohužel nedal ani jednu šanci. Šancí bylo spoustu, Štěpánek a L. Kotek sami na malým vápně netrefili prázdnou bránu. Soupeř skóroval po chybě naší stoperské dvojici. Kdy se špatně dohodli, kdo koho bude bránit.