12.04.2016 20:07

12.kolo - okresní přebor dorostu

neděle - 10.4.2016 - 10:15 hodin

rozhodčí - Balata Vojtěch

branky: 6. Starosta Jakub, 60. Moravec Robert (pen.), 75. Srb Václav - 10. Kilijan Josef, 42. Kilijan Josef, 45. Brzek Václav, 53. Kilijan Josef

komentář trenéra (L.Hejný) - Do zápasu jsme vstupovali s respektem k soupeři, který byl příčku za námi. Bohužel již v 5. minutě jsme z ojedinělého protiútoku inkasovali. Poté se celý náš mladý tým zvedl a první poločas jasně dominoval. Převaha se postupně dostávala i do vývoje skóre a jen díky naší zbrklosti v zakončení to nebylo o poločase větším rozdílem. Prvních deset minut 2. poločasu jsme hru kontrolovali a navýšili skóre. Poté se ukázala síla posil z Divišovského "B" týmu a soupeř nás přehrával. Nakonec jsme byly rádi, že jsme udrželi vedení 4:3.