13.kolo - okresní přebor dorostu

sobota - 16.4.2016 - 10:15 hodin

rozhodčí: Malý Jiří

branky: 26. Langr Tomáš, 29. Zajíc Jiří, 90. Šimánek Marek - 15. Brzek Václav

komentář trenéra (L.Hejný) - V sobotní dopoledni se utkal první s druhým týmem tabulky. Věděli jsme, že nás bude čekat velice těžké utkání a to se potvrdilo. Tým z Jankova, se zkušenostmi hráčů z 1.B třídy, ukázal proč vede OP dorostu.  Všichni viděli velice kvalitní zápas z obou stran. Duel nabídl poměrně velké množství brankových příležitostí na obou stranách. V rozhodujících chvílí se ukázala zkušenost hráčů z Jankova, když dokázali otočit nepříznivý výsledek z 0:1 na 2:1 a uklidnili se. Náš mladý tým to nezabalil a snažil se o vyrovnání, ale bohužel to nevyšlo. V závěrečné hře vabank  nám soupeř zasadil 3. úder minutu před koncem.

komentář  (MF) - Po dlouhé době jsem se byl podívat na náš dorost, zrovna vyšel souboj o první příčku okresního přeboru se silným celkem z Jankova. Na těžkém terénu se hrálo na dorost kvalitní utkání s malou přavahou domácích. Na některých hráčích Jankova byla vidět větší vyzrálost, někteří hráči měli i zkušenosti s dospělým fotbalem a to bylo asi rozhodující ve finální fázi akcí, gólovek, vyhrávali i více osobní souboje, ale koukněte na zápis o utkání, skoro všichni naši hráči můžou hrát v dorostu ještě dva a více let, tedy pro náš tým velká zkušenost do dalších utkání. Ale i my měli šance (tutovek), ale chyběl klid v zakončení, ale to přijde, velký potenciál v týmu vidím, jen vydržet, trénovat a utužovat partu. S trochou štěstí jsme mohli utkání i zremizovat, ale šance nebyly využity a soupeř vstřelil na 3:1 v poslední minutě. Nic si z porážky nedělat, vzít si z utkání dobré věci a zapracovat v tréninku hlavně na koncovce a souhře.