28.09.2015 20:17

IV.kolo okresního přeboru dorostu

neděle - 27.9.2015 - 10:15 hodin

rozhodčí: Malý Jiří

branky: Moudrý Tomáš 2x - Šimánek Marek 3x, Mrázek Tomáš, Nguyen Erik, Zajíc Jiří, Koten Daniel, Langr Tomáš, vlastní

sestava domácích: Šonský Vojtěch - Vondrák Stanislav, Kotek Luboš, Lalouček Martin, Moudrý Tomáš, Hejný Martin, Hrabal Jakub, Lejčko Jaroslav, Studnička Matěj, Ždych Daniel - střídali: Kotek Tomáš, Filip Radek, Kilijan Josef, Jelínek Štěpán

sestava hostů: Málek Jan - Nerad Vojtěch, Mrázek Tomáš, Vrtiška Dominik, Voříšek František, Nguyen Erik, Zajíc Jiří, Koten Daniel, Langr Tomáš, Šimánek Marek, Šanda Michal - střídali: Pěkný Jan, Váňa Daniel, Kakos Tomáš, Chotívka Josef, Zeman Tomáš, Adam Josef

komentář trenéra (L.Hejný) - Přijel k nám zkušený tým z Jankova. Naše sestava byla poskládána ze 6 st. žáků a brankáře v poli. Do 15. min. jsme viděli vyrovnaný zápas. Od této chvíle až do konce poločasu se hra odehrávala na jednu bránu a náš tým dostal bohužel 7 gólu. O poločase jsme udělali několik změn v sestavě a výsledek se dostavil. Druhý poločas skončil stavem 2:2. Najednou jsme dokázali kombinovat. Oba naše góly dal po hezkých kombinacích Tomáš Moudrý. St. žáci si vyzkoušeli, jaká je to změna hrát na celé hřiště. Tento zápas bereme jako dobrou zkušenost a musíme se odrazit od výkonu ve druhém poločasu.