28.10.2015 19:28

8.kolo okresního přeboru dorostu

neděle - 25.10.2015 - 10:15 hodin

rozhodčí: Malý Jiří

branky: 19. Moudrý Tomáš, 22. Štěpánek Marek, 71. Lalouček Martin - 6. Špička Petr

komentář trenéra (L.Hejný) - Poměrně dost diváků sledovalo od začátku vyrovnané utkání. V první šanci se ocitl domácí kanonýr Moudrý ovšem nedal a udeřilo na druhé straně. Po přímém volném kopu v 6. minutě, který orazítkoval břevno, se po zmatkách naší obrany prosadil Špička. V 19. minutě bylo srovnáno. Lejčko předložil krásný pas Moudrému dopředu a ten nezaváhal. O 3 minuty později už jsme vedli. Po kombinaci ve středu hřiště vystřelil Lejčko. Brankář vyrazil a Štěpánek dorážel do prázdné branky. Oba týmy se snažily hrát útočný fotbal, bohužel je brzdila nepřesnost. Druhý poločas začal stejně jako skončil první. Byly vidět náznaky hezkých akcí, které nebyly zakončeny. V 70. minutě zahrával soupeř rohový kop, míč odhlavičkoval Zhorný k volnému Moudrému, který poslal do samostatného úniku Laloučka a ten tváří v tvář brankáři nedal šanci 3:1. Soupeř si vytvořil ke konci dost střeleckých pokusů, které buď šly mimo nebo je zastavil brankář Hrabal.