03.11.2015 06:51

9.kolo OP dorostu

neděle - 1.11.2015 - 10:15 hodin

rozhodčí: Šíma Jan

branky: 17. Moudrý Tomáš, 20. Moudrý Tomáš, 42. Moudrý Tomáš, 14. Kilijan Josef, 60. Kilijan Josef, 62. Štěpánek Marek, 72. Tulach Lukáš, 79. Moudrý Tomáš, 88. Kilijan Josef - 6. Bartík Marek, 27. Žofaj Jiří

komentář trenéra (L.Hejný) - Na poslední soutěžní zápas jsme se všichni těšili, protože jsme už od sobotního dopoledne věděli, že pokud vyhrajeme, staneme se podzimními mistry OP dorostu. Bylo to těžké hráčům vymazat z hlav. A to se ukázalo už ve 4.minutě. Když naší obraně utekl hostující útočník a Jandák ho zastavil nedovoleně metr před vápnem. Padl z toho hned úvodní gól, když jsme nedokázali dostatečně daleko odkopnout míč a zpětný centr do vápna uklidili hosté do naší sítě. Poté se náš tým uklidnil a začal kombinovat. To nám vydrželo zhruba 15 minut, za které jsme dokázali vstřelit 3 góly. Do zápasu hosty zase dostala chyba naší obrany. Snížení na 3:2 námi na chvilku zatřáslo. Již po několikáté se ukázala velikost Moudrého. Krásným gólem do šatny soupeře srazil a druhý poločas už byl plně v naší režii. Tým Úročnice sice hrozil rychlými brejky, ale nedokázal je dotáhnout do konce. V obou poločasech nás podrželi brankáři. Zápas měl dobré tempo a kvalita hry byla jak na houpačce. Občas výkon hodný mistra, poté zase výkon jak největší nekopové...