19.10.2015 20:40

7.kolo okresního přeboru dorostu

neděle - 18.10.2015 - 10:15 hodin

rozhodčí: Šíma Michal

branky: 30. Novotný Dominik, 69. Pohorský Petr (pen.) - 15. Kilijan Josef, 22. Moudrý Tomáš, 44. Moudrý Tomáš, 53. Lalouček Martin, 63. Moudrý Tomáš

komentář trenéra (L.Hejný) - Prvních 15 minut nás soupeř tlačil i pro, že obrana neměla svůj den. Tým Bílkovic nás dostal do hry, kdy jsme dokázali potrestat jejich dvě chyby v obraně. V tu chvíli jsme zápas vyrovnali a soupeře posléze i přehrávali. Ovšem soupeř se štěstím snížil a poté po naší hrubé chybě mohl i vyrovnat. Naštěstí netrefil prázdnou branku. Zase se potvrdilo tolik otřepané, nedáš, dostaneš a Moudrý z protiútoku zvíšil na 3:1. Druhý poločas začal bitvou ve středu. Nedokázali jsme udržet míč a rozehrát. Klid na kopačky nám dala až trefa Laloučka a Moudrého, který dal již svůj 13. gól v sezoně v 5ti zápasech. Poté jsme dostali ještě gól z přísné penalty po fauly Studničky. V zápase nás sráželi individuální chyby obránců. Na druhou stranu útočná fáze je již několik zápasů velice produktivní.