muži: KONDRAC"B" 2 : 5 PRAVONÍN"A"

05.09.2019 19:38

zápis o utkání  zde

očima trenéra M.Janáčka: První kolo třetí třídy jsme odehráli v Kondraci s místním B týmem. Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a měli hned v prvních pěti min. několik šancÍ, ale bohužel bez proměněnÍ. Následně nás domácí začali přehrávat a vytvořili si několik šanci, ale bez přesného zakončení. Ve 20min. jsme se již prosadili a po dorážce Michala Sibala šli do vedení. Pak jsme opět nechali hrát domácí a málem se nám to vymstilo , když jsme faulovali ve vápně a domácí měli šanci skóroval z pokutového kopu, ale domácí útočník ji neproměnil, a tak jsme udeřili ještě do poločasu my a to V. Brzek a tak stav utkání byl 2:0 pro náš tým. Druhý poločas začali lépe domácí a přehrávali nás. V59 min jsme inkasovali a museli jsme zase začít hrát. Kluci si vše v čas uvědomili a začali hrát a tak v 75min dal gól Marek Sibal, další přidal 86min Libor Vlasák a v 89min Daniel Červeňák. Stav tak byl 5-1, ale bohužel nebyl konečný, jelikož hned v 90min upravili skóre domácí na konečných 5-2 a my tak slavili dobrý vstup do třetí třídy.