poločas - 0 : 2

žlutá karta - Moravec L.

sestava - Veselý L.3-4- Novák J.4, Filip M.4, Babický T.4-5, Hoch M.3-4- Babický M.4(6), Lejček J.3-4, Vlasák L.4, Moravec L.3-4- Klejna L.3, Ondrák Z.3

střídali - 62.minuta Javorský L. za Ondráka Z.

67.minuta Sedláček F. za Klejnu L.

82.minuta Jandák P. za Babického M.

připraven - Doškář D.

komentář p. Hlaváče - Třicetpět minut máme neplodnou převahu. Potom po jednoduchých chybách prohráváme 2:0. Do druhého poločasu chceme, ale brzy další branka nám bere naději. Nejsme schopni si vyměnit víc jak jednu přihrávku. Je vidět, že chceme, ale nevíme jak. Dostat se do hry se může jenom bezpečnou kombinací. To neumíme, protože vždycky chce jenom ten kdo má míč (kromě některých). Ke konci zápasu jsme opět trošku získali převahu, ale spíš hrou soupeře, protože už nemusel. Vůbec nebyl na hřišti jeden kolektiv. Opět velmi laciné branky. Podíl na nich má celá obrana, ne jenom brankář.