Letní příprava 2017/2018

muži + dorost: začátek - úterý - 1.8.2017 - 18:30 hodin

tréninky: 2x týdně - dle rozpisu

přípravná utkání "A"- týmu:

neděle - 6.8.2017 - 17:30 hodin - Pravonín "A" 0 : 3 Kondrac "A" - i přes prohru jsem spokojen, nebyli jsme komlet, někteří poprvé na hřišti, přesto jsme odehráli kvalitní utkání s B- třídovým soupeřem, soupeř byl v poli o něco lepší, my hru dobře zahušťovali a podstupovali dost soubojů, Kondrac vstřelila tři branky, my naopak tři tutovky nedali, kluci se vydali a proto utkání splnilo účel, jsme na začátku přípravy, posily se uvedly dobře

neděle - 13.8.2017 - 17:30 hodin - Blaník Načeradec 0 : 6 Pravonín "A" - druhé přípravné utkání jsme odehráli na velkém hřišti v Načeradci s místním Blaníkem, hrající III.třídu, zápas jsme s převahou vyhráli, solidně jsme kombinovali a připravovali si šance, obrana v čele s brankářem spolehlivá, všichni chtěli hrát, byl vidět rozdíl třídy, všech patnáct hráčů mělo dost časového prostoru se projevit

úterý - 15.8.2017 - 18:30 hodin - Miřetice "A" 6 : 2 Pravonín "A" - zápas s B- třídovým jsme jasně prohráli, první poločas ještě snesl nějaké měřítko, druhou půli jsme "odešli", dělali jsme moc individuálních chyb, které soupeř zkušeně trestal, byl důraznější, nějaké náznaky byly, ale koncovka a kombinace byla špatná

sobota - 19.8.2017 - 17:30 hodin - Křivsoudov "A" 2 : 1 Pravonín "A" - odehráli jsme dobré utkání na výborném hřišti v přátelské atmosféře v Křivsoudově, oběma týmům chybělo po třech hráčích, ale zase ukázali ostatní jak na tom jsou, první poločas z naší strany výborný, včas jsme dostupovali hráče domácích, vysoko napadali, rychle si vyměňovali míče a rychle šli do koncovek, ale bohužel krom jedné proměněné šance nám to tam nepadlo, druhý poločas jsme dostali na začátku zbytečnou branku po nedoruzumnění stoperů a přestali jsme chvíli hrát, domácí nás zmáčkli a vytěžili zase zbytečný druhý gól z přímého kopu, který prošel zdí, poté se hra zase vyrovnala, my měli dostatek šancí na vyrovnání, ale když nedáte za celý zápas pět ne-li víc "tutovek", nemůžete vyhrát, to byla výrazná slabina našeho týmu - koncovka, Křivsoudov má výborné mužstvo, vhodně doplnili kádr, výborné zázemí a přeju mu postup do okresního přeboru, kam patří

pohárové utkání "B"- týmu:

neděle - 20.8.2017 - 16:00 hodin - Pravonín "B" 2 : 2 (pen. 4 : 5) Postupice "A"