poločas - 0 : 2

branky - Dany 2x, Březina J.

žlutá karta - Březina L.

sestava - Čičatka M.- Novák J.(10´Březina L.), Kotora P., Vilimovský P., Ondrák Z.- Kodeda J., Filip M., Březina J., Studnička R.- Dany(46´Sedláček F.), Březina E.

komentář - V zápase se slabým soupeřem jsme si zahráli fotbal v součtu asi jen patnáct minut z celkové hrací doby. Chyběl pohyb, přesné přihrávky a vadil nám ofsajdsystém domácích. I když jsme hráli v nezvyklé sestavě, vítězství mělo být vyšší. Rozhodující pro vítězství byla první desetiminutovka, kdy se dvakrát trefil Dany- nejprve krásnou bombou po přiťuknutí Studničky a potom po rohu Filipa. Zbytek 1.poločasu se hrál převážně ve středu hřiště. I ve druhé půli se diváci spíše nudili, přesto jsme dokázali vstřelit uklidňující třetí gól, když se po přihrávce syna Erika prosadil sám proti brankáři J. Březina. V závěru zápasu se domácí osmělili a po několika pološancích snížili z penalty na konečných 1 : 3. Absentujícího G. Fišera skvěle zastoupil na postu stopera s přehledem hrající P. Kotora.

Fotogalerie: LOUŇOVICE B - PRAVONÍN B