branka - Hejný L.

žlutá karta - Moravec L., Vlasák L.

sestava - Veselý L.- Cibulka J., Kotora P., Babický T., Hoch M.- Moravec L. (75´Ondrák Z.), Lejček J., Vlasák L., Hejný L. (70´Studnička R.)- Krastev Y., Babický M. (75´Klejna L.)

komentář trenéra

Utkání dvou zcela rozdílných poločasů, kdy první byl vyrovnaný a my jsme využili trestný kop Hejného. Kraste v závěru poločasu nezužitkoval přihrávku do vápna ve střelu a tak poločas skončil 0:1.

V druhém poločase jsme se zcela vytratili, iniciativu hlavně pak ve středu hřiště převzali domácí, kteří po sérii závarů před naší brankou nejprve srovnali a nakonec se  radovali z vítězství 3:1.

Nás může mrzet špatné nasazení, lehkost s jakou se necháme obejít u lajny a to, že jsme vůbec nekombinovali směrem dopředu.

komentář z benešovského deníku - Domácí začali náporem, ale nastřelili pouze tyč. Poté převzali iniciativu hosté a ujali se vedení po trestném kopu Hejného. Ve druhém poločase domácí zlepšili hru a otočili skóre na 3:1.