28.10.2015 19:34

10.kolo okresního přeboru

neděle - 25.10.2015 - 14:30 hodin

rozhodčí: Mrázek Zdeněk - Cigler Jaroslav, Macháček Martin

branky: 57. Hašek Rostislav, 65. Zavadil David, 72. Laurich Karel - 88. Babický Tomáš (pen.)

zápis o utkání zde

komentář trenéra

komentář Maršovice (benešovský deník) - Zápas nepřinesl v prvním poločase mnoho vzruchu a za zmínku stojí snad jen průnik domácího Žížaly do hostující šestnáctky a jeho následné evidentní podražení. Penaltu však rozhodčí Mrázek nenařídil a nechal pokračovat ve hře. Domácí první poločas neodehráli dobře a více než hra je zajímaly diskuse po výrocích hlavního arbitra. Hosté hrozili zejména po dlouhých autech před branku, ale bez vážnějšího ohrožení.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí a v rozmezí 57. až 72. minuty dokázali třikrát rozvlnit síť za pravonínským gólmanem Doškářem. Nejdříve Žížala přistrčil míč hlavou R. Haškovi a ten procedil míč za Doškářova záda, následně nachytal nepřipraveného Doškáře ranou z 25 metrů D. Zavadil a na 3:0 upravil po centru R. Haška krásnou hlavičkou střídající Laurich. V 87. minutě viděl rozhodčí Mrázek asi jako jediný ruku v domácím vápně, T. Babický penaltu proměnil a upravil na konečných 3:1.