13.11.2016 19:33

12.kolo - okresní přebor

sobota - 12.11.2016 - 14:00 hodin

rozhodčí: Macháček Milan - Stibůrková Zuzana, Doubravová Tereza

komentář trenéra (MF): Marodi se uzdravili a my na domácí zápas s Postupicemi nastupovali až na dorostence Brzka kompletní. Ale tréninková práce, čím se blíží konec podzimní sezóny, slábne. Někteří to již zabalili, pravidelně chodí jenom ti stejní. Obě branky padly brzo v začátku utkání, nejdříve po chybě stopera hlavou do prázdné uklidil Chudlářský na 0:1. Hned poté samostaný únik z půle hřiště, po kličce brankáři, vyrovnal na konečných 1:1 P.Hoch. Hrálo se na těžkém, ale regulérním terénu. My v prvním poločase více drželi míč a vysílali kolmice za hostující obranu, ale když ze čtyř tutovek nedáme nic, nemůžeme vyhrát. Soupeř hrozil brejky, ale obrana hrála dobře. V druhé půli nám docházeli síly, Postupice začali zlobit, my měli dost přetíženou obranu, vpředu jsme moc neudrželi míče. Přesto jsme měli šance, ale ta koncovka, špatné řešení brankových příležitostí a ještě jsme mohli prohrát, po brejku hostí zblízka trefili břevno. Zápas jsme měli vzládnout, Postupice byli k poražení, někteří hráči jsou ale z formy a střídající tentokrát hru nezvedli. Poslední zápas s Chotýšanech bude těžký, ale bodovat se dá, ale musíme se na utkání dobře připravit, přijít ve čtvrtek na trénink, abychom se udrželi v horní polovině tabulky, což považuji za úspěch.