03.11.2015 06:47

11.kolo OP

sobota - 31.10.2015 - 14:00 hodin

rozhodčí: Maršíček Pavel - Rathan Jaromír, Šonský Vojtěch

branky: 2´Hoch Petr, 32´Babický Tomáš, 85´Hoch Petr - 26´Brabenec Vojtěch, 30´Slovák Martin

zápis o utkání zde

komentář trenéra

komentář Pravonín (benešovský deník) - Hrál se bojovný fotbal, ale s mnoha nepřesnostmi. Domácí dostal rychle do vedení už ve 2. minutě P. Hoch, když proměnil sólo po pasu za obranu. Následně bylo rušno před oběma brankami, ale síť rozvlnil až ve 26. minutě V. Brabenec hlavou po rohovém kopu. Než se stačili domácí probrat, nepokryli Slováka, který zakončil přesně centr ze strany – 1:2. Pravonínští rychle odpověděli, když si T. Babický po kolmici za obranu poradil s brankářem.

Ve druhé části se hrál otevřený fotbal a mužstva se snažila strhnout vítězství na svojí stranu. Střeleckých šancí však ubylo, ale výrazně přibyla nervozita, zejména u hostů, kteří sice dostali míč do sítě, ale z ofsajdové pozice. Následně přinesl zápas hodně soubojů uprostřed hřiště, často končících nedovolenými zákroky. Ze standardek se ale nic neurodilo. Zápas tak směřoval k remíze. Proti byl P. Hoch, který se dostal v 85. minutě k míči na hranici pokutového území po rohovém kopu, tvrdou ranou prostřelil vše, co mu stálo v cestě a zajistil tak domácím šťastné vítězství.