IV.kolo OP Benešov

neděle - 13.9.2015 - 15:00 hodin

rozhodčí: Macháček Milan - Berenda Karel, Šonský Vojtěch

branky: 5. Zavadil Vít, 40. Hoch Petr, 44. Hoch Petr, 66. Hoch Petr

sestava domácích: Doškář Daniel - Hoch Michal, Hrubeš Vít, Zavadil Vít, Kodeda Jan - Janáček Miloš, Lejček Jakub, Sibal Michal, Sibal Marek - Vlasák Libor (C), Hoch Petr

sestava hostů: Anděl Vojtěch - Vopěnka Filip, Ptáček Luboš, Doležal Jiří, Vašek Ladislav, Mareš Štěpán, Vondrák David, Zeman Radek, Vopěnka Jakub (C), Jakl Jiří, Veselka Ondřej (27´Křišta Miroslav)

komentář trenéra -

komentář Pravonín (benešovský deník) - Do utkání vstoupili domácí tlakem a po několika závarech otevřeli z dorážky Zavadilem skóre. Následně se hrálo ve slušném tempu, ale chyběla často přesnější finální přihrávka nebo produktivita při zakončení. V tom vynikali především domácí, kteří několik slibných střeleckých příležitostí prováhali. Ani hosté nebyli v koncovce přesní, když v největší šanci zkolaboval z blízkosti J. Jakl. V závěru poločasu se hlavní střelecké role ujal Petr Hoch. Nejprve po Janáčkově přihrávce proběhl středem hostující obrany a podél vybíhajícího brankáře nezaváhal a těsně před odchodem do kabin zvýšil střelou k tyči na 3:0.
Ve druhé půli se snížilo tempo hry. Domácí si hlídali náskok a hosty nepouštěli do ohrožení branky. Sami se dostávali do střeleckých pozic, hlavně ze standardních situací, ale přesně zacílil jen v 66. minutě P. Hoch z trestného kopu, a završil tak svůj hattrick.