sobota - 7.11.2015 - 14:00 hodin

rozhodčí: Konvička Petr

branky: 30´Vilímek Tomáš - 30´Babický Tomáš

komentář trenéra

komentář Soběhrdy (web) - Soběhrdské "áčko" se představilo na podzim naposledy na domácí půdě. Soupeřem mu byl celek Pravonína. V utkání nám chyběli Martin Vilímek, Martin Jonszta, Lukáš Hlavnička, David Škvor a Filip Žák. V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas. Náš výkon se oproti zápasu s Chotýšany zlepšil a obraně Pravonína jsme několikrát "zatopili". Úvodní branka padla z rohového kopu, když si na centr Michala Bohaty naskočil na přední tyči Aleš Černý a hlavou zavěsil - 1:0. Hosté odpověděli z ojedinělé akce, když nám až do malého vápna propadlo autové vhazování a hostující kapitán hlavou poslal míč zblízka do sítě - 1:1. Ve druhém poločase byli hosté o něco lepší a vytvořili si více střeleckých příležitostí. Pavel Kovář se však v brance činil a hlavně díky němu se nakonec soupeři rozešli smírně po výsledku 1:1.

z mého pohledu (MF) - Na těžkém, hrbolatém, místy mazlavém terénu na nás domácí Soběhrdy celý první poločas přehrávali pohybem, kombinací, velmi dobře zahrávali standartky, při jedné jsme inkasovali zbytečně hlavou, zcela neobsazený hráč překonal z blízka brankáře. Hned vzápětí jsme šťastně srovnali, kdy nepochopitelně stoper domácích zaváhal, nehlavičkoval dlouhý aut a propadnuvší míč uklidil T.Babický do branky. Ale první poločas v jasné režii domácích. Druhá půle byla již vyrovnaná, hrálo se nahoru dolů, zvýšili jsme pohyb a konečně i vyhrávali osobní souboje a přišli i šance, mohli jsme i vyhrát, při parádní střele V.Hrubeše se zaskvěl domácí brankář. Asi zasloužená remíza, první poločas lepší domácí, ve druhé my.