neděle - 6.9.2015 - 15:00 hodin

rozhodčí: Rosenvald Jaroslav - Drnec Pavel, Brabenec Pavel

branky: 7´Bureš Jakub, 46´Lacina Tomáš - 42´Vlasák Libor (pen.)

žluté karty: Vávra Tomáš - Hrubeš Vít, Javorský Lukáš, Zavadil Vít, Hoch Michal

sestava domácích - Vávra Tomáš - Bureš Jakub, Střihavka Milan, Kadlec Jaroslav, Suchan Stanislav, Novotný Jan (89´Trojan Jiří), Széker Petr, Lacina Tomáš, Rezek Michal, Hrdlovič Robert, Rouš Václav (87´Dvořák Lukáš)

sestava hostů - Doškář Dan - Babický Tomáš, Hoch Michal, Kodeda Jan, Hrubeš Vít, Zavadil Vít (50´Studnička Patrik 74´Sibal Michal), Javorský Lukáš, Lejček Jakub, Sibal Marek (62´Ondrák Zdeněk), Vlasák Libor, Hoch Petr

komentář trenéra Pravonína - K třetímu kolu OP náš tým cestoval na velmi neoblíbene místo a to do Vrchotových Janovic. Věděli jsme ze nás čeká težké utkání, ale ze nebudeme hrát proti jedenácti netušil nikdo. Nicméně nás výkon byl na velmi špatně úrovni a pokud se naše hra nezlepší, tak budeme bojovat o spodek tabulky. Hned v sedmé minutě utkání dostali domácí možnost zahravat pokutový kop, který domácí kapitán proměnil. Po tomto se na hřišti nic nedělo. Byl to spíše boj o balon než aby jsme roztahli hru a kombinovali a vytvářeli si šance. A když uz nějaká šance byla, tak ji zastavili PÁNI ROZHODČÍ a nebo když se po jasném faulu na P. Hocha měla kopat penalta, tak se nic nedělo. Až v 42 min se nám povedla pěkná akce, kdy Javorský prostrčil balon na Vlasaka a ten obešel domácího gólmana a když chtěl uklidit balon do sítě tak ho gólman podrazil. Rozhodčí kupodivu nařídil pokutový kop ovšem na jasné udělení červené karty asi zapomněl. Ale alespoň se nam podařilo vyrovnat. Druhy poločas začal ještě hůře než ten první. Hned v první minutě jsme udělali dvě chyby. Začalo to zbytečným rohem a pak když po rohu V. Zavadil dostane na velkém vápne balon a místo odkopu jej námaze protihráči metr za vápno. Domácí záložník toho využil a ranou kterou otrel o zadá T. Babickeho rozhodl zápas. Měli jsme několik náznaku šanci za zmínku stojí únik P. Hocha který šel sám z pravé strany na gólmana, ale svoji slabší nohou dal vedle. Tento zápas byl na velice slabé úrovni a to od úplně všech lidi kteří se nacházeli na hřišti. Snad toto v dalším kole napravíme a získáme v domácím prostředí tři body. MJ

komentář V.Janovice (Benešovský deník)Domácí vlétli do utkání v plném tempu a nasazení. Již v 7. minutě zastavil rukou míč na brankové čáře obránce hostů po střele Střihavky a penaltu proměnil Bureš. V průběhu poločasu hosté ukazovali herní kvalitu. Zvláště nebezpečné byly rohové kopy, ale Vlasák ani Babický nebyli v koncovce úspěšní. Až ve 42. minutě odpískal po střetu Vávry s Vlasákem sudí druhou penaltu, ze které postižený faulem vyrovnal. V úvodu druhého poločasu se domácí Lacina dostal odraženému míči a tečovaná střela skončila v horním rohu pravonínské branky – 2:1. Hosté zvýšili obrátky ve snaze o vyrovnání, ale jejich útoky narážely na soustředěnou domácí obranu a v největší šanci P. Hoch přestřelil. A když na druhé straně neusměrnil Novotný do sítě centr Střihavky, tak vydřené body zůstaly ve Vrchotových Janovicích.