poločas - 0 : 0

branky - Kahoun J., Kozel P.

žluté karty - Filip M., Vlasák D., Studnička R.

sestava - Doškář D.- Ondrák Z., Fišer G., Hrubeš J., Vlasák D.- Březina J., Studnička Z.(65´Ondrák V.), Filip M., Studnička R.(80´Čičatka M.)- Kahoun J., Kozel P.

komentář - První poločas jsme začali z kopce a myslím si, že jsme byli o něco aktivnější a hrozili  brejky, hlavně zlobil domácí obranu Kozel. Přesto gól ani na jedné straně nepadl. Druhý poločas nás domácí zatlačili před naší šestnáctku, útočili s více lidmi, ale naše obrana vše zvládala. My stále hrozili brejky, až jeden vyšel, Kahoun sám postupoval na brankáře a chladnokrevně zavěsil 0 : 1. Nás zlobil hlavně výborně hrající domácí záložník Bár a po jeho centru přišlo vyrovnání, krásně z voleje mezi nohy našeho brankáře 1 : 1. O několik minut se misky vah opět převážili na naši stranu. Petr Kozel si všiml postavení hostujícího brankáře a asi z 25 metrů ho přeloboval 1 : 2. Poté domácí ještě přidali a přišlo asi deset minut před koncem utkání vyrovnání. Domácí zahrávali roh, přihrávka našla již zmiňovaného Bára a tvrdou střelou prostřelil Doškáře v brance 2 : 2. Zasloužená remíza, byl to boj, utkání moc krásy nepobralo, ale i takový je fotbal. Utkání rozhodoval p. Černý z Benešova a jakým způsobem, to se nedá komentovat. Jsem rád, že jsme utkání dohráli v jedenácti lidech, protože některé výroky rozhodčího...