Neveklov "A" 4 : 0 Pravonín "A"

10.10.2022 20:28

muži: Neveklov "A" 4 : 0 Pravonín "A" - sobota - 08.10.2022 - 16:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Tereba D. - Kořínková Z., Brzková A. - zápis o utkání zde

report z utkání:

V 10 kole. nás čekal těžký zápas v Neveklově, ke kterému jsme zajížděli s většími změnami v sestavě oproti předchozím utkáním. Nezačali jsme vůbec dobře. Hned ve 3. minutě jsme nechali trestuhodně prostor v obraně pro pohodlné zakončení Sedláčkovi , který dostal rychle domácí tým do vedení. Gól nás nezlomil , naopak snažili jsme se o vyrovnání, získali jsme územní převahu a dostali postupně domácí pod tlak. Koncovku jsme, ale zapomněli přibalit k výbavě na zápas. Střel na bránu soupeře jsme sice pár vyprodukovali, ale byly hodně nepřesné. Největší šanci jsme měli ve 20. min, když Jirka Jantač nastřelil tyč a dorážka Dana Červeňáka pak mířila mimo tyče. Hodně jsme také kazili finální přihrávky a domácí nás drželi soustředěnou obranou mimo nebezpečné prostory pro zakončení. Svojí převahu v poli jsme stupňovali a komentář domácího trenéra, že pod takovým tlakem ještě nehráli nás sice potěšil, ale jen do 24. min. Dlouhý míč z obrany domácích naši hráči podcenili a když se po jeho jednoduchém převzetí po levé straně vydal osamocený Bartůšek na naší bránu, bylo už pozdě na reakci. Druhá gólová šance domácích a druhý gól v naší síti. Dál jsme se tlačili před Neveklovskou branku, ale v koncovce jsme byli neškodní. Naše převaha v poli a v držení míče sice nadále pokračovala, ale jalová hra bez odvážného a hlavně přesného zakončení nás deptala. To domácí nás ochotně školili v produktivitě. Ve 39.min po brejku rozhodili opět naši obranu jednoduchou, ale přesnou kombinací a Bartůšek navýšil skóre na 3:0. Ve 41. minutě se nám konečně povedla akce, když Štěpánek dostal přesnou přihrávku do běhu přes střed soupeřovy obrany a postupoval by sám na branku. Nepochopitelně ho, ale zastavil praporek pomezní rozhodčí. Druhá půle byla už vyrovnaná a domácí si hlídali svůj náskok. V obraně se nedopouštěli téměř žádných chyb a my i když jsme se snažili jsme je ničím nepřekvapili. I když jsem zahrávali několik slibných standardních situací, ze kterých jsme mohli skórovat, nebylo nám prostě souzeno. V 61. min nás dorazil svým gólem Vobořil, který opět zúročil dobře sehranou brejkovou situaci a utkání se pak už jen dohrávalo.