03.04.2016 08:08

15.kolo - okresní přebor

sobota - 2.4.2016 - 16:30 hodin

rozhodčí: Hocek Josef - Fillip František, Budil Daniel

branky: 10. Šiška Václav, 21. Hlaváč Jaroslav, 33. Stibůrek David, 34. Čichovský Petr, 57. Šiška Václav, 70. Šmejkal Petr (pen.), 78. Šmejkal Petr - 41. Zavadil Vít

zápis o utkání - zde

komentář Neveklov (Benešovský deník) - Utkání bylo rozhodnuté během 35 minut. Neveklov byl ve všech směrech lepší a hosté si kolikrát museli připadat jako na kolotoči. Po krásných akcích se postupně trefili Šiška (10.), Hlaváč (21.), D. Stibůrek (33.) a skvělý první poločas zakončil ve 34. minutě nejlepší střelec okresního přeboru Čichovský. Na poločasových 4:1 upravil Zavadil, který využil ojedinělou šanci hostů, když po centru z levé strany hlavou přehodil domácího brankáře.

V poločase hosté dvakrát střídali, ale bez nějakého účinku na vývoj hry. Neveklovští stále kontrolovali hru a přidali další tři branky. Nejprve dorazil míč do prázdné branky Šiška a poslední dvě branky vsítil neveklovský špílmachr Šmejkal a upravil na konečných 7:1.
Domácí hráči si tak v závěru mohli zaslouženě vychutnat skandovaný potlesk domácích fanoušků.