střelci branek - Kozel P. 2x, Studnička R., Březina E.

hráno bez karet

sestava - Doškář D.- Ondrák Z.st., Fišer G., Hoch M., Vlasák D.-Hrubeš J., Ondrák P., Filip M., Studnička R.- Hrubeš V., Čičatka M.

střídali - 50.minuta Kozel P. za Čičatku M.

50.minuta Javorský L. za Ondráka Z.

70.minuta Březina E. za Hrubeše V.

komentář - V 1.poločase jsme měli míč na kopačkách častěji my, ale bez efektu a tak góly stříleli hosté. Na dvě střely neobsazených hráčů neměl náš  brankář nárok. Druhý poločas jsme zahájili ve stejném duchu, ale pak oživili hru střídající hráči a první pořádná střela znamenala snížení (Kozel P.- 1:2). Potom hosté nezvládali odvracet tvrdé přihrávky z křídel před bránu a výsledkem toho byl krásný obrat v závěru zápasu. Po gólech Studničky R., Březiny E. a znovu Kozla P. jsme otočili výsledek na 4:2. Za zmíňku stojí ještě situace za stavu 3:2, kdy se hosté z ojedinělého protiútoku dostali do vyložené šance a gólu v naší síti na poslední chvíli zabránil skluzem Hrubeš J.