08.05.2019 19:59

20.kolo - Okresní přebor

sobota - 4.5.2019 - 17:00 hodin

rozhodčí: Žydyk - Blahůšek, Drnec

komentář trenéra (M.Janáček): K dalšímu zápasu naše mužstvo zajíždělo k neoblíbenému soupeři do Postupic. Hned po příjezdu nás přivítalo velmi špatně počasí. Hrozná zima, hustý déšť a velký vítr. Bohužel se náš tým moc nerozcvičil a to nás stalo asi zápas. Hned ve druhé minutě hodili domácí dlouhý aut do našeho vápna, T. Babický prohrál hlavičku a za ním na malé vápně úplně nehlídaný domácí hráč pohodlně skóroval. A aby toho nebylo málo, tak hned dvě minuty na to se V. Janoušek nechal obejít domácím útočníkem a ten pohodl skóroval podruhé. Až asi ve 20 min jsme začali trochu hrát a domácí přehrávat, ale pokud jsme se dostali do šance, tak vždy špatně zakončili. O poločase jsme si řekli co změníme a druhý poločas jsme domácí tlačili a hnali se vyrovnáním. Bohužel v některých situacích byl hlavní rozhodčí značně proti, aby jsme je proměnili. Dle hodinek všech přítomných a i místního hlasatele jsme druhý poločas začali v 18:05 min. My dali ve 35 min druhého poločasu krásnou branku z trestného kopu zásluhou T. Babického a chtěli jsme urvat aspoň bod . Bohužel hlavní rozhodčí byl proti a zápas radši v 39 min ukončil a utekl se schovat. Bohužel jsme s tím nic neudělali. Ale někdo by měl rozhodčímu vysvětlit, že fotbal se hraje dvakrát 45 min a když se ošetřuje a střídá tak se ještě nastavuje, ale hlavnímu asi byla zima jako ostatním a radši zápas ukončil a my tak odjeli bez bodu.

komentář Postupice (Benešovský deník): Utkání za ošklivého počasí začali domácí famózně. Ve 4. minutě dal první gól hlavou Petr Šetek – 1:0. O dvě minuty později dal druhý gól domácích Vojtěch Vender po zemi k tyči – 2:0. Vše se zdálo jasné. Další šance ale postupičtí bohužel neproměnili. Hosté se ve druhém poločase zlepšili a v poli domácí přehrávali. V 84. minutě dal gól bombou z trestňáku z 25 metrů hostující Tomáš Babický – 2:1. Cenné vítězství nakonec Postupice uhájily.