branky - Javorský L.3x, Babický T.

bez karet

sestava - Doškář D. - Hrubeš V., Kodeda J., Babický T., Hoch M. - Lejček J., Javorský L., Sibal Mich., Moravec L. - Babický M.(84´Zavadil V.), Hoch P.(70´Ondrák Z.)

připraven - Sibal Mar.

komentář trenéra - Po nevydařeném, po fotbalové stránce, pohárovém utkání ve Václavicích jsme jeli k druhému celku tabulky do Postupic. Před početnou diváckou kulisou se hrál svižný fotbal, problém oběma celkům dělal terén, hrbolaté, neuválcované hřiště, vysoká tráva, nepochopitelně nepřipravené hřiště - pokud hrají první dvě mužstva tabulky, asi by si zasloužilo aspoň posekat hřiště. Tedy k utkání: opět nám vyšel začátek utkání, již v 5´ se krásně hlavou trefil T.Babický po rohu L.Moravce - 0:1, v 9´opět po rohu L.Moravce, zpětnou hlavičkou T.Babického nebyl problém z malého vápna trefit branku L.Javorský - 0:2. A aby toho nebylo málo, tak v 15´ po pěkném uvolnění po levé straně M.Babickým, přesnou přihrávkou na penaltu L.Javorskému, přesná střela k tyči - 0:3. Poté se hra odvíjela především ve středu hřiště, domácí měli jednu tutovku, sám na D.Doškáře postupoval domácí útočník, Dan skvěle zasáhl, nenechal ho zakončit. Už jsme čekali na poločas. Poslední roh prvního poločasu nám nevyšel, zcela neobsazený hráč na malém vápně, střela do odkryté branky - 1:3. Ve druhém poločase jsme se trochu zatáhli, nechali domácí hrát a my vyráželi k rychlým protiútokům. Tutovku měl M.Sibal, hlavou netrefil odkrytou branku. Soupeře se k vážnému ohrožení naší branky nepustili. V 84´ dobře hrající L.Javorský vystihl přihrávku stopera brankáři, přišla klička brankáři a střela do odkryté branky - 1:4. Zasloužená výhra na druhým mužstvem tabulky, všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za kolektivní, disciplinovaný (opět bez karet) výkon, všichni dodržovali pokyny trenéra, vyzdvihnu celou obranu, která fungovala na jedničku, L.Javorského za vstřelení třech gólů, rozhodčího p.Hocka, který zápas odřídil s nadhledem a bez problémů. Děkuji našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit do Postupic. MF.