poločas - 2 : 1

branky - Hrubeš V. 2x, Šindelář J., Ondrák Z.

sestava - Čičatka M.- Ondrák Z., Fišer G., Vilimovský P., Vlasák D.- Ondrák P., Březina J., Hrubeš V., Studnička Z.- Šindelář J., Kozel P.

střídali - 60.minuta Kuklík J. za Ondráka Z.

75.minuta Kahoun J. za Kozla P.

80.minuta Březina E. za Studničku R.

komentář - I když jsme měli po většinu zápasu převahu, naše akce brzdily nepřesnosti a špatné řešení nadějných situací.Hosté se dostávali do zakončení jen díky našim hrubkám a lehkomyslnosti ( dvakrát nás zachránila branková konstrukce).
    Vedení 1:0 zajistil J. Šindelář z pokutového kopu po faulu hostujícího brankáře na P.Kozla. Na 2:0 zvyšoval pěknou střelou z hranice šestnáctky sváteční střelec Z. Ondrák st.
     Poté jsme si situaci zkomplikovali vlastním gólem ( 2:1 ). Uklidňující třetí gól vstřelil ve druhém poločase V.Hrubeš, když po zpětné přihrávce " uklidil " míč po zemi k tyči.V poslední minutě pak tentýž hráč projevil dostatek důrazu a upravil skóre na konečných 4:1.