poločas - 1 : 0

branky - Kapek M. 2x, Filip M., Kozel P.

žluté karty - Kapek M., Hrubeš J.

sestava - Doškář D.- Ondrák Z.(70´Kodeda J.), Fišer G., Hrubeš J., Vlasák D.- Březina J.(80´Březina E.), Vilimovský P., Filip M., Studnička R.- Kahoun J.(50´Kapek M.), Kozel P.

komentář - Do utkání jsme vstoupili dobře, ale neproměnili mnoho slibných šancí. Vedení zajistil až M.Filip tvrdou střelou zpoza šestnáctky. Konec 1.půle se nám nevydařil, hosté byli naštěstí neškodní. Druhou půli jsme začali vstřelením druhého gólu(P.Kozel), vzápětí však hosté z rohu snížili na 2:1. Poté se nám podařilo dostat Tichonice pod tlak, ale střeleckou smůlu protrhl až M.Kapek, který tvrdou ranou z úhlu nedal výbornému tichonickému brankáři šanci. Stejný hráč završil skóre zápasu, když byl první u vyraženého míče po Kozlově hlavičce. I hosté se dostávali k naší brance, gól se jim však nepodařilo vstřelit.

Fotogalerie: PRAVONÍN B - TICHONICE B