13.05.2018 06:23

21.kolo - okresní přebor

sobota - 12.5.2018 - 17:00 hodin

rozhodčí: Černý - Drnec, Kohl

komentář trenéra (MF): Nenavázali jsme na dobré utkání z Olbramovic a odehráli zápas s Popovicemi pod naše možnosti. Udělal jsme změny v sestavě, dorostenci hráli v pátek odložené utkání a v neděli další, tak jsem je nezařadil do základní sestavy, my byli v plné síle, krom dlouhodobě zraněných, sedm lidí na střídání. Od začátku Popovice nic nevymýšleili, všechno nakopávali na hrotového útočníka, který nám dělal celý zápas problémy, my se snažili kombinovat, ale moc nám to něšlo, moc dlouho nám trvalo zpracování, míče jsme přidržovali, přesto jsme si vypracovali několik tutovek, ale špatné řešení, špatná koncovka. Bojující Popovice o sestup nám ukázali , jak z minima dosáhnout maximum, ze tří šancí jednu proměnili a "zaslouženě" vezou z Pravonína tři body. Rozhodčí - ještě to vydýchávám, dlouho jsem nic takového nezažil a mám toho za sebou dost !!! Přemýšlím, zda nedělat ve svém volném čase něco užitečnějšího, vrátit se k dětem, zda to má vůbec nějaký smysl, když ...???

komentář Pravonín (Benešovský deník): Domácí, kterým se nelíbil zápas vedený rozhodčím Černým, si sice udržovali trvalou převahu, ale neustálé přerušování hry a nervózní atmosféra jim příliš neumožnila dotáhnout svoje akce. Přesto měli několik možností ke skórování, které během prvního poločasu nevyužili. Hosté hráli jednoduše, převážně dlouhými balony od obrany hledali nabíhající útočníky. Ti se však přes spolehlivou domácí obranu do šancí ze hry nedostávali a využívali častých zahrávání trestných kopů. V začátku druhého poločasu domácí zaspali a hosté se dostali do první vyložené gólové šance, ale brankář Janáček byl na místě. Jinak další průběh zápasu odpovídal obrazu prvního poločasu. Nervozita panovala na hřišti i mezi diváky. Rozhodnutí přišlo v 72. minutě po přímém kopu hostů, když nastalého zmatku a pádu dvou hráčů Pravonína (faul?) využil Šach – 0:1. O pár minut později se strhla průtrž mračen a hlavní rozhodčí přerušil hru. Hráči se přibližně po osmi minutách vynucené přestávky vrátili na hřiště dohrát zbytek utkání. To bylo ale po necelých pěti minutách hry rozhodčím ukončeno.