Pravonín "A" 1 : 5 Bl.Načeradec

09.05.2022 21:34

muži: Pravonín "A" 1 : 5 Bl.Načeradec - sobota - 07.05.2022 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Svoboda P. - branka: Vlasák L. - zápis o utkání zde

komentář: Zápas měl být jasnou záležitostí vzhledem k postavení v tabulce a i formou na jaře. Ale skutečnost byla jiná, Načeradec nám ukázal, jak se bojuje o záchranu, my utkání od začátku podcenili, počínaje rozcvičkou. Dostali na začátku laciný gól z dorážky přímého kopu. My se ještě v první půli snažili o vyrovnání, ale s hosté s velkou vervou všechny naše útoky odvrátili. V druhé půli jsme vystřídali, chtěli něco změnit, ale naše velké procentuelní držení míče k ničemu nevedlo, do zakončení se dostavali málo, naopak Načeradec do čeho kopl, skončilo v brance a my zaslouženě prohráli. Velmi mne mrzí, jak jsme k utkání přistoupili. Diváků byla plná tribuna, kteří čekali jiný výkon. Ale takové zápasy jsou, musíme si vzít ponaučení a v sobotu od 17:00 hodin v Choceradech podat hodný výkon lídra tabulky. Přijďte zafandit, budeme to potřebovat.