Pravonín "A" 2 : 2 Chocerady

03.10.2022 19:43

muži: Pravonín "A" 2 : 2 Chocerady - sobota - 01.10.2022 - 16:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Hocek J. - Matoušek P. - branky: Rut T., Jenšík J. - zápis o utkání zde

komentář: Spravedlivá remíza.

Opět nám dělá problém se sejít, obrana hraje poslední zápasy v jiné podobě, tam nás hodně tlačí bota, v obraně hrají ofenzivní hráči, tam to někdy zakřípe. První půle byla z naší strany výborná, i když jsme inkasovali první gól, tak jsme Chocerady zatlačili na jeho půli, dobře jsme kombinovali a dostávali se do zakončení. Vyrovnání zařídil tvrdou střelou za vápnem T.Rut a na 2:0 zvýšil lobem z třiceti metrů kanonýr J.Jenšík. Škoda, že jsme nedali více branek, protože druhou půli na nás Chocerady vlétli, my přestali běhat, bylo jich plné hřiště, my bez kombinace, jenom nakopávali míče, které sbíral stoper Říčař a měli kolikrát velké štěstí při koncovce hostí. Přesto jsme mohli rozhodnout při ojedinělých šancí, ale klid v koncovce a trochu chytrosti nám chybělo. Tak zaslouženě přišlo vyrovnání, kdy jsme propadli na pravé straně, při centru před brankou volný hráč hlavou srovnal. Pak se již dohrávalo, obě mužstva byli rádi za remízu. Vadí mi, že pokolikáté nezvládáme druhou půli, když to máme dobře rozehrané, je to o hlavě a trénování, jako by nám docházely síly a sebevědomí. Hráči si musí uvědomit rozdíl mezi okresním přeborem a třetí třídou a to jak přístupem a trénováním. M.Filip