Pravonín "A" 3 : 0 Libež

25.04.2022 21:24
muži: Pravonín "A" 3 : 0 Libež - sobota - 23.04.2022 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Fillip M. - Drnec, Matoušek - branky: Kodeda J., Jenšík J., Červeňák D. - zápis o utkání zde

komentář: V dalším utkání jsme na vlastním hřišti přivítali Libež, s kterou jsme na podzim prohráli, na jaře ale moc bodů neposbírali, tak jsme byli velkým favoritem. To jsme splnili, od první minuty jsme drželi míč, snažili se kombinovat a dostávat se do zakončení. První půle byla z naší strany velmi kvalitní, hodně nabízení, dobrá křídelní hra, dost zakončení, kluky fotbal bavil, dali jsme mezi 35-38 minutou dvě rychlé branky, první po závaru J.Kodeda a druhá po krásné přihrávce do křídla, dnes na dobře hrajícího V.Brzka, který centrem přesně našel J.Jenšíka, který nezaváhal. Na začátku druhé půle jsme přidali třetí gól, po průnikové přihrávce přesně zakončil D.Červeňák a bylo hotovo. Pak naše hra spadla do podprůměru, hráči věděli, že na nás dnes Libež nemá, začali jsme hodně míče přidržovat, sólovat, bylo k vidění dost jednoduchých chyb, ale soupeř se na nic nezmohl, my ještě nějaké pološance měli, dobrý brankář Libže vše pochytal. Ale body se počítají, takové zápasy prostě jsou.