Pravonín "A" 3 : 1 Zdislavice

12.04.2022 21:46

muži: Pravonín "A" 3 : 1 Zdislavice - sobota - 09.04.2022 - 16:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Štika O. - branky: Jenšík J. 2x, Rut T. - zápis o utkání zde

komentář: V sobotu odehrálo naše áčko úspěšně první jarní domácí zápas ze sousedními Zdislavicemi. První půli jsme hráli proti silnému větru. Utkání se nerodilo lehce, hned ve 4 minutě jsme prohrávali po přesné střele za vápnem k tyči. V 15 minutě jsme měli výhodu pokutového kopu po faulu na J.Jenčíka, ale M.Jindrák penaltu neproměnil. Do konce poločasu se hrálo převážně mezi vápny, Zdislavice nám dělali velké problémy s důrazem, my za nepříznivého počasí, na těžkém povrchu byli horší a nedostávali jsme se k zakončení. Druhá půle již byla v naší režii, soupeř postupně fyzicky odpadal, hned v 49 minutě po přiťuknutí Jenčíka  se přesně z vápna trefil a vyrovnal T.Rut. Pak přišli chvíle kanonýra J.Jenčíka, který rozhodl dvěmi góly po pěkných akcích. Za druhou půli jsme si vítězství zasloužili. Děkujeme fanouškům, kteří se sešli v hojném počtu za tak špatného počasí. Příští utkání odehrajeme v neděli v Popovicích od 15:00 hodin.