Pravonín "A" 9 : 3 Miřetice "B"

23.05.2022 20:59

muži: Pravonín "A" 9 : 3 Miřetice "B" - sobota - 21.05.2022 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Husák P. - branky: Jenšík J. 4x, Brzek V. 2x, Vlasák L., Zavadil V., Rut T. - zápis o utkání zde

komentář: Utkání z miřetickou rezervou dopadlo nad očekávání dobře, zaslouženě jsme vysoko zvítězili. Na zápas jsme horko těžko dávali tým dohromady, blíží se konec sezóny, máme dost zraněných a nemocných a ještě současně hrálo naše béčko. Oba týmy měli k dispozici po třinácti hráčích. Miřetice přijeli posíleni o několik hráčů áčka, ale my první poločas odehráli ve vysokém tempu, sice jsme nemohli dát brzy branku, ale šance jsme měli a pak to začalo, od 23 minuty do konce poločasu jsme Miřeticům nasázeli osm branek a těch mohlo být ještě více, kluků bylo plné hřiště, hodně kombinace, kolektivní hra, hodně koncovky, nejlepší poločas v sezóně. Na začátku druhého poločasu jsme vstřelili devátou branku. Celkově druhý poločas byl slabší, nechali jsme Miřetice nadechnout a vstřelit tři branky, my se již za vysokého skóre nedonutili se plně koncentrovat a hosté vyrovnali hru, několikrát se zaskvěl brankář Doškář. Další korálek navléknut, příští sobotu nás čeká těžký zápas v Bílkovicích, proti mladému, běhavému soupeři. Doufám, že se chybějící kluci dají dohromady a znovu předvedeme dobrý výkon jako v prvním poločase s Miřeticemi. Všem děkuji za výkon.