sestava - Doškář D. - Zavadil V., Kodeda J., Babický T., Hoch M. - Lejček J., Javorský L., Sibal Mich., Hoch P. - Babický M., Ondrák Z.

střídání - bylo domluveno hokejové, postupě do zápasu ještě zasáhl Sibal Mar.

zranění - Studnička P.

nemocen - Hrubeš V., Moravec L.

komentář trenéra - Tak snad už generálka na mistrovské utkání. Po zrušení i II.kola jsme si pozvali na umělku do Vlašimi, 6-tý tým II.třídy, Divišov. Utkání se silným, zkušeným soupeřem nám ukázalo, kde musíme zabrat, není to až tak ve fyzické kondici, ale spíš v komunikaci hráčů mezi sebou, zajišťování se, musíme zpřesnit přihrávky, protože na velkém hřišti stojí získání míče zpět mnoho sil. Někteří hráči se rozjížděli pomalu, začátek zápasu jsme se štěstím přečkali, několikrát nám utekl po levém křídle nejlepší hráč soupeře Pekárek, gól však nepadl. My se snažili kombinovat a i my měli šance, jednu parádní kombinaci po pravé straně a centru, dorazil do branky J.Lejček - 1:0. První poločas s mírnou převahou Divišova se chýlil ke konci, dvě minuty před koncem znovu utekl celé obraně již zmíněný Pekárek, přesně zavěsil pod víko - 1:1. Druhý poločas vyrovnaný (Pekárek už nedostával tolik místa), soupeř zlobil převážně ze standartek, my čím dál více drželi míč. Zdálo se mi, že soupeři postupně docházely síly. Divišov vše vsadil na útok a nám se otevírala okénka na rychlé protiútoky. Opět jsem měli někdy i štěstí, opět výborně zachytal D.Doškář, ale i my mohli dát branky. Z jedné standartní situace, kterou rozehrával T.Babický, si Divišov vstřelil vlastní gól - 2:1. Zbytek utkání jsme již pohlídali a získali cenný skalp soupeře, který hraje na špici II.třídy. Všichni hráči, kteří zasáhli do hry si hrábli na dno sil. Hráči, jako P.Hoch a Mar.Sibal, kteří pravidelně za áčko nehrají, určitě zapadli do týmu, hlavně P.Hoch ve druhém poločase měl výborné okamžiky a je příslibem do dalších let (je mu 17.let). Sice jsme vyhráli, ale vše se ukáže až v mistrovských utkáních, nesmíme nikoho podcenit (hlavně relativně slabší soupeře), pokračovat v trénincích, dodržovat životosprávu před zápasem a mít i potřebné štěstí. MF.