rozhodčí - Malý

výsledek - 7 : 1

poločas - 1 : 1

branky - Vlasák 2x, Babický M., Lejček, Jandák, Studnička P., Hrubeš

do utkání postupně zasáhli - Veselý 5, Doškář 5-6 - Moravec 5, Babický T. 4(6), Kodeda 5, Lejček 4(6), Zavadil 5, Hoch 6, Hrubeš 4, Vlasák 6, Jandák 4(6), Kopecký 4, Stránský 4(5), Ondrák 4, Babický M.4(6), Studnička P.4-5

komentář trenéra - První přípravné utkání s přesvědčivým výsledkem, ale s nepřesvědčivou hrou a hlavně byla vidět nedostatečná kondice u některých hráčů. V prvním poločase, dokud soupeř mohl, tak jsme měli problém s kombinací, se špatným příjmem míčů a s kondicí. Ke zlepšení došlo ve druhém poločase, kde jsme začali soupeře přehrávat, více jsme si přihrávali a zlepšili jsme tah na branku a dávali branky. Soupeř v té době totálné kondičně odešel a nám naopak narostla křídla. Záporem utkání bylo zranění Ondráka a Moravce.

z hněvkovického webu -

sestava - J.Rajdl st. - P.Končel, Z.Rajdl, M.Doležal, O.Štastný - M.Pajer, P.Rajdl, J.Štastný, J.Kupec - J.Vošický, P.Veleta -- M.Peroutka, J.Wurm

Utkání, ve kterém domácí předvedli co znamená fyzická kondice bylo v první půli vyrovnané a pěknou brankou vyrovnával P.Končel. Ve druhé půli šli domácí nešťastnou brankou z rohu do vedení, Hněvkováci následně odpadli a na obranu se valil jeden útok za druhým. Na branku domácích nešla ve druhé půli jediná střela, a tak se oranžovočerní vrací domů se zaslouženým ostudným debaklem.