branky - Babický M. 2x, Studnička R., Hejný L.

žluté karty - Hejný L., Babický T., Lejček J., Klejna 2x

červená karta - Klejna L.(88´)

sestava - Vacík P.- Cibulka J.(50´Klejna L.), Hoch M., Babický T.(70´Kuklík J.), Ondrák Z.- Studnička R., Vlasák L., Lejček J., Moravec L.(60´Žůrek)- Hejný L., Babický M.

komentář z benešovského deníku

Pravonínská obrana si vybírala ještě prázdninové volno a po velkých chybách inkasovala po čtvrthodině dva góly. Po následné další chybě, kdy si obránce nastřelil ruku a hosté proměnili pokutový kop, to bylo už 0:3. Těsně před koncem poločasu se podařilo Studničkovi po samostatné akci korigovat na 1:3. Domácí do druhého poločasu vlétli a zatlačili soupeře před jeho bránu. Situaci jim usnadnilo vyloučení hostujícího hráče už v prvním poločase za dvojí napomínání žlutou kartou. Snahu Pravonínští korunovali otočením výsledku na 4:3 a vše vypadalo na domácí bodový zisk. Pak však došlo k dalším fatálním chybám v domácí obraně, které hosté dokázali potrestat dvěma góly a proto si ve dramatickém a střelecky hojném zápase odvezli z Pravonína všechny body.

Fotogalerie: PRAVONÍN A - JÍROVICE