výsledek - 4 : 1

poločas - 0 : 0

žlutá karta - Hoch M.,Moravec L.

sestava - Doškář D. - Hrubeš V., Kodeda J., Babický T., Hoch M. - Lejček J., Javorský L., Sibal Mich.(61´Janáček M.), Moravec L. - Babický M., Hoch P.(75´Stunička P.)

komentář trenéra - Po nevydařeném utkání a první prohře na jaře s Načeradcí jsme měl obavy, zda to nebude mít vliv na utkání ze zkušeným týmem Kondrace B. V prvním poločase nemůžu upřít našim hráčům snahu, ale kluci jako by si nevěřili, málo se nabízeli, špatné přihrávky, soupeř hrozil protiútoky, stíhal nás pokrývat, lépe si přihrával. My měli tři tutovky, které spálili Mich.Sibal (2x) a M.Babický, do konce poločasu trápení. Na začátku druhého poločasu, přesně ve 47´ přišlo vysvobození v podobě branky, kterou po příhře L.Moravce vstřelil L.Javorský, který nedal křižnou střelou z šestnácti metrů brankáři hostí šanci - 1:0. Poté jsme převzali iniciativu, lépe kombinovali. Hosté z ojedinělého útoku srovnali, po centru a špatném odhadu stopera, hlavou do protipohybu brankáře - 1:1. Soupeř pomalu odpadal fyzicky a my se stále tlačili před bránu soupeře, ale branku ne a ne dát. Až v 79´ po rohu Moravce se pěkně k tyči hlavou trefil kapitán M.Hoch - 2:1. Soupeř rezignoval a my dali ještě dvě branky. Nejprve po závaru v malém vápně dopravil míč do branky L.Moravec - 3:1 a na konečných 4:1 se pěknou střelou trefil i kanonýr M.Babický. Vítězství bylo zasloužené, i když spíš bylo vybojované, snad se hra zlepší, na tréninku se mi to líbí, v zápase mnoho chyb, u některých hráčů je vidět velká nervozita. Po dlouhém zranění naskočil do hry P.Studnička, který nezklamal a děkuji za výpomoc z béčka M.Janáčka (dobrý výkon), který v den utkání slavil třicetiny, přejeme vše nejlepší.