poločas - 2 : 1

branky - Čičatka M. 2x, Šindelář J. 2x

žlutá karta - Kozel P.

sestava - Doškář D.- Ondrák Z., Fišer G., Vilimovský P., Hrubeš J.- Březina J., Filip M., Šindelář J., Kodeda J.(65´Sedláček F.),- Čičatka M.(70´Kuklík J.), Kozel P.(46´Vlasák D.)

komentář - V 1.poločase se nám hra nedařila. I když jsme se dostali brzy do vedení 2:0 díky J. Šindelářovi, hosté nás dostali pod tlak a my jsme jejich šance odvraceli na poslední chvíli. Naštěstí jsme inkasovali jen jednou a šli do druhého poločasu s vedením 2:1. Po přestávce se obraz hry dost změnil, hosté už nebyli tak pohybliví, častěji chybovali a my jsme měli více času a prostoru ke kombinaci. V 55.minutě už to byo 4:1. když M. Čičatka opět ukázal dobrou orientaci před brankou a chladnokrevnost v zakončení. Nejdříve doklepl Filipovu střelu odraženou od břevna (chvíli před tím trefil M. Filip tyč z přímého kopu) a pět minut poté zakončil pěknou kombinaci do prázdné brány. Ve zbytku zápasu jsme měli mírnou převahu, ale gól už se nám nepodařilo vstřelit, na druhou stranu jsme dokázali eliminovat ojedinělé akce soupeře (i když někdy se štěstím). Výborný výkon v naší brance podal dorostenec D. Doškář.