poločas - 1 : 2

branky - Malinovský M. 2x, Filip T., Březina J.

žluté karty - Ondrák P., Ondrák Z.

sestava - Doškář J.- Fišer G.- Ondrák Z., Vilimovský P., Švec J.- Březina J., Kopecký K., Filip M., Ondrák P.- Kozel P.(46´Filip T.), Malinovský M.

komentář - Vyrovnané utkání průměrné úrovně, ve kterém jsme se ujali vedení (Malinovský po individuální akci vystřelil přesně k bližší tyči). Hosté však po našich chybách do poločasu zaslouženě otočili výsledek na 1:2. Ve druhé půli se nám podařilo po skrumáži vyrovnat opět Malinovským, gólu předcházela krásná střela Březiny do břevna. Potom jsme si vybrali slabší chvilku a Hulice rázem vedli 2:4. Další šance hosté ale nevyužili a Pravonín ty své konečně proměnil. Nejprve T.Filip doklepl do sítě přihrávku P.Ondráka a remízu zajistil J.Březina, když s citem lízl hlavou pěkný oblouček M.Filipa z přímého kopu. Vybojovaný bodík ve slátané sestavě je podařenou tečkou za sezónou i proto, že Hulice jsou jedním z nejlepších mužstev jara.