mistrovské utkání 14.kolo - odložené kolo

poločas - 1 : 0

žlutá karta - Babický M.

sestava - Doškář D. - Hrubeš V., Kodeda J., Babický T., Zavadil V. - Lejček J., Javorský L., Sibal Mich., Moravec L.(70´Janáček M.) - Babický M., Hoch P.(46´Ondrák Z.)

připraven - Sibal Mar.

komentář trenéra - Utkání z velice kvalitním soupeřem, druhým celkem tabulky. SK Načeradec disponuje výbornými fotbalisty, první poločas nás přehrával ve všech směrech, hlavně v nasazení, my si neuměli pořádně nahrát, skoro všechny souboje o míč prohrávali a než jsme se rozkoukali, prohrávavali jsme 1:0, po dvou zbytečných ztrátách ve středu hřiště přišel faul cca 18 metrů od brány a trestný kop již ve 3´ domácí promněnili.  My se před bránu dostávali sporadicky. V 20´ Moravec zahrával přímý kop z boku hřiště, centr se mu nepovedl, míč směřoval přímo na osamoceného brankáře, ale míč podběhl a skončil k údivu všech v bráně, ale rozhodčí nepochopitelně pro údajné ofsajdové postavení našich hráčů gól neuznal, i když brankáři nikdo nebránil. Do konce poločasu se z naší strany nic nezměniilo, malý pohyb, špatné přihrávky, žádná střela. Druhý poločas, po vystřídání a pohovoru z hráči, jsme pomalu začali soupeře přehrávat, hru otevřeli. Kolem 60´ domácí odpadli fyzicky a my stupňovali tlak. Při příchodu M.Janáčka jsme ještě zkvalitnili útok, ale neměli jsme tolik štěstí dát gól. Domácí už jenom hrozili z rychlých protiútoků, nějaké šance nepromněli. Tutovku měl M.Sibal, bohužel mířil vedle. Za druhý poločas mužstvo chválím, kdybychom takhle hráli i první, nějaký bod bychom určitě odvezli. Domácím blahopřeji k vítězství, určitě mužstvo Načeradce nemá za potřebí pomoci rozhodčího, jak jsem již uvedl, disponuje na třetí třídu kvalitním kádrem. To co s námi předvedl rozhodčí p.Mrázek, jsem nečekal, do této doby jsem ho považoval za nejlepšího rozhodčího na okrese. Zápas začal, jak je v Načeradci zvykem, s desetiminutovým zpožděním, neuznaný zcela regulérní gól, neudělení druhé žluté karty za jasný faul ze zadu bez míče (60´), ukončení obou poločasů ve 44´(troje střídání, neustálé zdržování, nebyly k dispozici náhradní míče), doteď to nemohu rozdýchat. Pokud se bude opakovat takové rozhodování rozhodčích, zápasy se nebudou rozhodovat jenom na hřišti, tak budu zvažovat konec z trénováním dospělých, to nemám zapotřebí. MF.