poločas - 2 : 1

branka - Vlasák L. (pen.)

žlutá karta - Hoch M.

sestava - Veselý L.- Janáček – Babický T. (87´ Krastev V.), Hoch, Sedláček – Cibulka, Lejček, Vlasák (38´Moravec), Hejný (65´Ondrák) -  Hrubeš, Krastev Y.

komentář trenéra - Domácí se ujali vedení 1:0 ze své první šance v 8´, když po centru do vápna zůstal jejich hráč nikým nekrytý. V zápětí se ocitl Hruběš sám před brankářem domácích, ale branku nedal. Ve 20´centroval Cibulka do vápna a domácí stoper zahrál rukou. Nařízenou penaltu proměnil Vlasák 1:1. V 32´ zaútočili domácí po levé straně a přestože jsme byli v tu chvíli v převaze 5 na 3, tak neobsazený hráč nám dal branku na 2:1. Srovnat mohl v závěru poločasu Krastev Y., jeho prudkou střelu k tyči brankář vyrazil. Druhý poločas Krastev Y. a Hoch stříleli z dálky ale branku netrefili. Nejbíže vyrovnání byl Babický T. z přímého kopu, ale brankář jeho střelu vyrazil. Domácí měli několik šancí, tu největší v 82´ po centru do vápna a nejistém zákroku Veselého proměnili na konečných 3:1.

z benešovského deníku - Domácí se ujali brzy vedení po střele Pospíšila, v 17. minutě hosté vyrovnali z penalty Hrubešem. V 36. minutě L. Sysel převážil misky vah na stranu Struhařova a definitivu pro domácí dodal v 81. minutě Kocábek.