poločas - 2 : 0

branky - Javorský L.2x, Babický M.2x, Babický T., Hoch P.

bez karet

sestava - Doškář D. - Hrubeš V., Kodeda J., Babický T., Hoch M. - Lejček J., Javorský L., Sibal Mich.(72´Kuklík J.), Hoch P. - Babický M., Moravec L.(84´Filip T.)

komentář trenéra - Utkání se zkušeným týmem rezervy Struhařova jsme začali na jedničku. Už v 6´skóroval nezvykle hlavou L.Javorský po přesném centru Mich.Sibala - 1:0. Ve 12´po faulu na našeho hráče přibližně z dvaceti metrů se přesně trefil T.Babický - 2:0. Poté jsem viděl na našem mužstvu sebeuspokojení, přestali jsme se nabízet, kazily jendoduché přihrávky a i soupeř měl nějaké pološance. Druhý poločase již plně v naší režii, soupeř odpadal fyzicky a my se tlačili před branku a stříleli pěkné branky. Nejprve v 50´L.Moravec po pěkné příhře P.Hochovi a jeho střela z velkého vápna skončila v síti - 3:0. Hned v 52´po přesném centru P.Hocha to měl již M.Babický jednoduchý, z malého vápna hlavou na 4:0. V 65´ nám nevyšel offside systém, hostující útočník přesně přehodil špatně vyběhnuvšího brankáře - 4:1. V 73´ L.Javorský využil zaváhání celé obrany a po třicetimetrovém sprintu postupoval sám na brankáře a s přehledem zvýšil na 5:1. V 84´jsme uzavřeli skóre na konečných 6:1, po střele z úhlu P.Hocha se míč odrazil k M.Babickému a pro něho nebyl problém zavěsit. Celkové skóre potěšilo naše fanoušky, druhá půle dle mých představ. První poločas slabší, poté jsme se rozjeli, je vidět, že kluci trénují, fyzicky soupeře uběháme, ale určitě je co zlepšovat. Musím pochválit za perfektní výkon v celém zápasu V.Hrubeše a za druhou půli P.Hocha. MF.