poločas - 1 : 1

branky - Ondrák Z., Lejček J.

žlutá karta - Ondrák Z.

sestava - Doškář D. - Hrubeš V., Kodeda J., Babický T., Hoch M. - Moravec L.(60´Studnička P.), Lejček J., Javorský L., Sibal Mich.(80´Zavadil V.) - Babický M., Ondrák Z.(70´Hoch P.)

komentář trenéra - V Tichonicích, na terénu na hranici regulérnosti, jsme prvních dvacet minut hráli pohledný fotbal, měli tutové šance, promněnili pouze jedinou Z.Ondrákem v 10´, který svým důrazem prostřelil jinak velmi dobře chytajícího brankáře domácích - 0 : 1. Další velké šance jsme nevyužili (Ondrák 2x, Hrubeš), tak nás domácí potrestali svým důrazem před naší brankou při rohovém kopu, míč se odrazil od břevna a nikým neatakovaný hráč skóroval do prázdné branky - 1 : 1. To se již hrálo na velmi špatném terénu, na kterém se nedalo postupem času kombinovat. Ve druhém poločase jsme se sice snažili, více drželi míč, domácí nic nevymýšleli, vše kopali před naší branku, kde to někdy pořádně hořelo. Za stavu 1 : 1 se měla jasně kopat penalta po faulu na našeho hráče, píšťalka rozhodčího, který se pohyboval jenom v kruhu, zůstala němá. Střídáním dvou hráčů se naše hra nezměnila, situace na těžkém terénu jsme řešili špatně, místo abychom míč kopali před branku, jsme chtěli nějak kombinovat, přicházelo ke ztrátám balónu. Domácí bojovali, vyhrávali osobní souboje. V 82´domácí podnikli rychlý protiútok dva na čtyři, z naší strany přišlo k podceňení situace a branka hlavou po přesném centru - 2 : 1. My se však nepoložili a hned o dvě minuty skóre vyrovnali J.Lejčkem, který nadvakrát prostřelil domácího brankáře po přihrávce M.Babického - 2 : 2. Do konce utkání se již stav nezměnil. Kromě prvních dvaceti minut, které jsme ovládli, bylo utkání vyrovnané, my více drželi míč, domácí nás přehrávali v důrazu, si myslím, že remíza je zasloužená. Čím šel čas dopředu, tím se velmi zhoršoval terén, hrálo se v hlubokém bahně, to nám zjevně nevyhovovalo. Bod z venku je víc než žádný. Je mi líto domácích, hřiště mají naprosto zničené.