Trhový Štěpánov "A" 1 : 4 Pravonín "A"

04.04.2022 19:54

muži: Tr.Štěpánov "A" 1 : 4 Pravonín "A" - sobota - 02.04.2022 - 16:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Řípa - branky: Vlasák L. 2x, Brzek V., Rut F. - zápis o utkání zde

komentář: K dalšímu utkání jsme  v sobotu zajížděli do nedalekého Trhového Štěpánova, který byl před zápasem na třetím místě tabulky. K zápasu jsme přistoupili s pokorou, protože nás na podzim u nás porazil a zápasy se Štěpánovem bývají vyhrocené. My měli k dispozici již přestuvšího kanonýra z Miřetic J.Jenšíka a napůl uzdraveného lídra L.Vlasáka. První poločas za silného bočního větru byl z naší strany taková oťukávaná, drželi jsme více míč a soupeř vyčkával a hrozil spíše standartkami, které s větrem nebezpečně zahrával stoper Čapek. My převahu na míči zužitkovali dvěmi brankami po standartkách ze strany a důrazu před bránou F.Rutem a V.Brzkem a v 15 minutě vedli zaslouženě 0:2. Poločas se dohrával v podobném duchu, my drželi míč a Štěpánov čekal na standartky a 33 minutě jedna vyšla, skvěle kopnutý přímý kop Čapkem nabral s větrem takovou rychlost, že po dopadu na zem vymetl růžek naší branky, brankář bez šance - 1:2, jinak Štěpánov naší obranu moc neprovětrával, my naopak měli přidat více branek, chyběla kvalita v zakončení. Do druhé půli nastoupil "nadržený" L.Vlasák, kterého bylo plné hřiště, zkvalitnil střed pole a vstřelil dvě krásné branky střelami za vápnem - 1:4. Štěpánov druhou půli odpadl, jen nakovával míče na dobře fungující naše stopery, kteří s přehledem sbírali všechny míče, náš brankář byl druhou půli bez práce. Utkání jsme v poklidu dohráli do vítězného konce. Kluci odvedli kvalitní práci, vítězství z nebezpečného Štěpánova se počítá. Jen nezpychnout a v týdnu se připravit na další, sobotní, domácí utkání se Zdislavicemi před domácími fanouškami.