Program - květen 2019

středa - 1.5.2019 - 17:30 hodin - trénink minipřípravka

čtvrtek - 2.5.2019 - 17:00 hodin - trénink mladší žáci

čtvrtek - 2.5.2019 - 18:00 hodin - trénink muži

pátek - 3.5.2019 - 17:00 hodin - hřiště Kondrac - trénink starší žáci

pátek - 3.5.2019 - 18:00 hodin - trénink dorost

sobota - 4.5.2019 - 11:00 hodin - Bystřice 1 : 2 Pravonín/Kondrac - mistrovské utkání mladší žáci - branky: Motlíček T. 2x

sobota - 4.5.2019 - 17:00 hodin - Postupice"A" 2 : 1 Pravonín"A" - mistrovské utkání muži - rozhodčí: Žydyk - Blahůšek, Drnec - branka: Babický T.

neděle - 5.5.2019 - 10:15 hodin - Pravonín/Kondrac 1 : 2 Poříčí n/Sáz. - hřiště Kondrac - mistrovské utkání starší žáci - branka: Kuntoš R.

neděle - 5.5.2019 - 10:00 hodin - Psáry/Vestec 4 : 1 Pravonín/Kondrac - mistrovské utkání dorost - rozhodčí - Voříšek - branka: Novák Š.

neděle - 5.5.2019 - 15:00 hodin - Pravonín"B" 1 : 6 Křivsoudov"B" - mistrovské utkání muži - rozhodčí: Malý - branka: Oberleutner

úterý - 7.5.2019 - 16:30 hodin - trénink mladší žáci

úterý - 7.5.2019 - 16:30 hodin - hřiště Pravonín - trénink starší žáci

úterý - 7.5.2019 - 18:00 hodin - Pravonín vs. Křivsoudov - tréninkové utkání muži

středa - 8.5.2019 - 17:30 hodin - trénink minipřípravka

čtvrtek - 9.5.2019 - 17:00 hodin - hřiště Kondractrénink mladší žáci

čtvrtek - 9.5.2019 - 17:00 hodin - hřiště Kondrac - trénink starší žáci

čtvrtek - 9.5.2019 - 18:00 hodin - trénink muži

pátek - 10.5.2019 - 18:00 hodin - trénink dorost

sobota - 11.5.2019 - 09:00 hodin - Pravonín/Kondrac 2 : 1 Poříčí n/Sáz. - mistrovské utkání mladší žáci - branky: Motlíček T., Přitasil D.

sobota - 11.5.2019 - 14:30 hodin - Hulice 3 : 2 Pravonín"B" - mistrovské utkání mužirozhodčí: Kromka - branky: Kopecký K., Brzek V.

sobota - 11.5.2019 - 17:00 hodin - Pravonín"A" 3 : 2 Nespeky"B" - mistrovské utkání muži - rozhodčí: Švejda - Říha, Sklenička - branky: Rut T., Janáček M., Doškář D.

neděle - 12.5.2019 - 10:15 hodin - T.Štěpánov 2 : 0 Pravonín/Kondrac - mistrovské utkání dorost - rozhodčí: Pessr

úterý - 14.5.2019 - 17:00 hodin - trénink mladší žáci

úterý - 14.5.2019 - 17:00 hodin - hřiště Kondrac trénink starší žáci

středa - 15.5.2019 - 18:00 hodin - trénink muži

čtvrtek - 16.5.2019 - CÁBA CUP - kvalifikační turnaj v Nespekách - web turnaje+rozlosování zde - mladší žáci

pátek - 17.5.2019 - 18:00 hodin - hřiště Pravonín - trénink starší žáci

pátek - 17.5.2019 - 18:00 hodin - trénink dorost

sobota - 18.5.2019 - 11:15 hodin - Pecerady 3 : 7 Pravonín/Kondrac - mistrovské utkání mladší žáci - branky: Janda M. 3x, Přitasil D. 2x, Filip J., Smítka Š.

sobota - 18.5.2019 - 17:00 hodin - Chotýšany"A" 2 : 2 Pravonín"A" - mistrovské utkání muži - rozhodčí: Shapoval - Kocan, Žydyk - branky: Doškář D., vlastní

neděle - 19.5.2019 - 10:00 hodin - Zvole/Vrané n/Vl. 4 : 1 Pravonín/Kondrac - mistrovské utkání dorost - rozhodčí: Sliacký - branka: Hejný M.

neděle - 19.5.2019 - 10:15 hodin - Pravonín/Kondrac 1 : 2 Soběhrdy - mistrovské utkání starší žáci - branka: Jelínek F.

neděle - 19.5.2019 - 15:00 hodin - Pravonín"B" 5 : 4 Louňovice p/Bl. - mistrovské utkání muži - rozhodčí: Fillip M. - branky: Březina E. 2x, Malinovský M., Novák J.

úterý - 21.5.2019 - 17:00 hodin - trénink mladší žáci

středa - 22.5.2019 -17:00 hodin - hřiště Kondrac - trénink starší žáci

středa - 23.5.2019 - 17:30 hodin - trénink minipřípravka

čtvrtek - 24.5.2019 - 17:00 hodin - trénink mladší žáci

čtvrtek - 24.5.2019 - 17:00 hodin - hřiště Kondrac - trénink starší žáci

pátek - 25.5.2019 - 18:00 hodin - trénink dorost

pátek - 25.5.2019 - 17:30 hodin - trénink muži

sobota - 25.5.2019 - 11:00 hodin - Úročnice vs. Pravonín/Kondrac - mistrovské utkání dorost

neděle - 26.5.2019 - 10:30 hodin - Teplýšovice vs. Pravonín/Kondrac - mistrovské utkání mladší žáci

neděle - 26.5.2019 - 11:15 hodin - Pravonín/Kondrac vs. Struhařov - mistrovské utkání starší žáci

neděle - 26.5.2019 - 17:00 hodin - Mezno vs. Pravonín"A" - mistrovské utkání muži

.     .     .

.     .     .

Tréninky a mistrovská utkání starších žáků budou na hřišti v Kondraci, pokud nebude uvedeno jinak.

Budou postupně doplněny tréninky, přípravná a mistrovská utkání.

OKRESNÍ PŘEBOR MUŽI - 22.KOLO

 
    So 18.05. 2019 17:00 Chotýšany 2 : 2 Pravonín  
 
    So 18.05. 2019 17:00 Postupice 1 : 1 Vr. Janovice  
 
    So 18.05. 2019 17:00 Dolní Kralovice 2 : 3 Přestavlky  
 
    So 18.05. 2019 17:00 Olbramovice 7 : 2 Čerčany  
 
    So 18.05. 2019 17:00 Týnec 3 : 0 Maršovice  
 
    Ne 19.05. 2019 14:00 Nespeky B 5 : 2 Mezno  
 
    Ne 19.05. 2019 17:00 Jankov 3 : 1 Křivsoudov

 

Tabulka zde