Systém mládežnických soutěží pro jaro 2018 

Dorost

Dorost Pravonín/Čechtice se na podzim umístil na 1.místě, na jaře 2018 bude spolu s týmy umístěnými na 2. (Úročnice) a 3.místě (Mezno) bojovat s nejlepšími třemi týmy na Praze-západ (Dolní Břežany, Černošice a Hradištko)

Rozlosování zde

Mladší žáci

Mladší žáci Pravonína skončili na podzim na 3.místě a probojovali se do výkonnostně silnější skupiny, tedy na podzim nejlepších šest týmů skupiny "A" se utkají s pěti nejlepšími týmy skupiny "B" (týmy pro jaro 2018: Benešov "A", Benešov "B", Votice, Týnec n/Sáz., Soběhrdy, Teplýšovice, Čechtice, Kondrac/Načeradec, Pravonín, Ratměřice/Jankov, Krhanice)

Rozlosování zde

Plán zápasů všech mužstev zde

 

Aktuální informace

 

Plán na duben 2018

úterý - 3.4.2018 - 17:00 hodin - Čechtice vs. Pravonín - přípravné utkání (mladší žáci)

úterý - 3.4.2018 - 17:30 hodin - trénink UMT Pravonín (minipřípravka)

úterý - 3.4.2018 - 18:30 hodin - trénink Pravonín (muži+dorost)

čtvrtek - 5.4.2018 - 17:00 hodin - trénink Pravonín (mladší žáci)

čtvrtek - 5.4.2018 - 18:30 hodin - trénink Pravonín (muži)

pátek - 6.4.2018 - 18:00 hodin - trénink Pravonín (dorost)

sobota - 7.4.2018 - 10:15 hodin - Pravonín 2 : 0 Votice - mistrovské utkání (mladší žáci) - branky: Přitasil D., Motlíček T.

sobota - 7.4.2018 - 16:30 hodin - Chotýšany "A" 5 : 3 Pravonín "A" - mistrovské utkání - rozhodčí: Murgač - Mařincová, Cígler - branky: Lejček J., Sibal Mich., Babický T. (pen.)

neděle - 8.4.2018 - 10:15 hodin - Pravonín 5 : 1 Úročnice - mistrovské utkání (dorost) - rozhodčí: Brýl - branky: Turek Š. 2x, Foller P. 2x, Brzek V.

neděle - 8.4.2018 - 16:30 hodin - Pravonín "B" 3 : 4 Vracovice - mistrovské utkání - rozhodčí: Malý - branky: Janáček M. 2x, Sibal Mich.

pondělí - 9.4.2018 - 17:30 hodin - trénink Pravonín (minipřípravka)

úterý - 10.4.2018 - 17:00 hodin - trénink Pravonín (mladší žáci)

úterý - 10.4.2018 - 18:30 hodin - trénink Pravonín (muži+dorost)

čtvrtek - 12.4.2018 - 17:00 hodin - trénink Pravonín (mladší žáci)

čtvrtek - 12.4.2018 - 18:30 hodin - trénink Pravonín (muži)

pátek - 13.4.2018 - 18:00 hodin - trénink Pravonín (dorost)

sobota - 14.4.2018 - 10:15 hodin - Krhanice 2 : 1 Pravonín - mistrovské utkání (mladší žáci) - branka: Filip Š.

sobota - 14.4.2018 - 16:30 hodin - Pravonín "A" 4 : 5 Neveklov "A" - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško - Rathan, Sklenička - branky: Brzek V., Babický T., Sibal Mar., Kůžel M.

sobota - 14.4.2018 - 16:30 hodin - Radošovice 6 : 0 Pravonín "B" - mistrovské utkání - rozhodčí: Malý

neděle - 15.4.2018 - 10:15 hodin - Dolní Břežany 4 : 2 Pravonín - mistrovské utkání (dorost) - rozhodčí: Ďačenko - branky: Brzek V., Foller P.

úterý - 17.4.2018 - 17:00 hodin - trénink Pravonín (mladší žáci)

úterý - 17.4.2018 - 18:30 hodin - trénink Pravonín (muži+dorost

středa - 18.4.2018 - 17:30 hodin - trénink Pravonín (minipřípravka)

čtvrtek - 19.4.2018 - 17:00 hodin - trénink Pravonín (mladší žáci)

čtvrtek - 19.4.2018 - 18:30 hodin - trénink Pravonín (muži)

pátek - 20.4.2018 - 18:00 hodin - trénink Pravonín (dorost)

sobota - 21.4.2018 - 10:15 - Pravonín vs. Teplýšovice - mistrovské utkání (mladší žáci)

!!! sobota - 21.4.2018 - 15:00 hodin - D.Kralovice "A" vs. Pravonín "A" - mistrovské utkání - na žádost D.Kralovic se bude hrát v sobotu místo neděle od 15:00 hodin - ZMĚNA !!! - rozhodčí: Šonský - Irion, Žydyk - odjezd z Pravonína v 13:30 hodin, sraz v D.Kralovicích ve 14:15 hodin

neděle - 22.4.2018 - 10:15 hodin - Pravonín vs. Hradištko - mistrovské utkání (dorost) - rozhodčí: Motyčka

neděle - 22.4.2018 - 17:00 hodin - Pravonín "B" vs. Libouň - mistrovské utkání - rozhodčí: Kocan

pondělí - 23.4.2018 - 17:30 hodin - trénink Pravonín (minipřípravka)

úterý - 24.4.2018 - 17:00 hodin - trénink Pravonín (mladší žáci)

úterý - 24.4.2018 - 18:30 hodin - trénink Pravonín (muži+dorost)

čtvrtek - 26.4.2018 - 17:00 hodin - trénink Pravonín (mladší žáci)

čtvrtek - 26.4.2018 - 18:30 hodin - trénink Pravonín (muži)

pátek - 27.4.2018 - 18:00 hodin - trénink Pravonín (dorost)

sobota - 28.4.2018 - 09:00 hodin - Soběhrdy vs. Pravonín - mistrovské utkání (mladší žáci)

sobota - 28.4.2018 - 17:00 hodin - Pravonín "A" vs. Mezno "A" - mistrovské utkání

sobota - 28.4.2018 - 17:00 hodin - Libež vs. Pravonín "B" - mistrovské utkání

neděle - 29.4.2018 - 10:15 hodin - Pravonín vs. Mezno - mistrovské utkáné (dorost)

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode