20.týden 2024
starší přípravka: Miřetice/Pravonín vs. Senohraby - sobota - 18.05.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Miřetice
muži: Bílkovice vs. Pravonín "A" - sobota - 18.05.2024 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško S. - Jelínek F.
mladší žáci: Zdislavice/Pravonín vs. Krhanice - neděle - 19.05.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
dorost: Vlašim "B" vs. Pravonín/Kondrac - neděle - 19.05.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Divišov - rozhodčí: Rezek M.
muži: Pravonín "B" vs. Keblov - neděle - 19.05.2024 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Rathan J.
19.týden 2024
mladší žáci: Úročnice 5 : 2 Zdislavice/Pravonín - středa - 08.05.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání
dorost: Pravonín/Kondrac 9 : 1 Netvořice/Krhanice - středa - 08.05.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Kondrac - rozhodčí: Fillip F. - branky: Jandač M. 4x, Votýpka D., Záklasník J., Filip Š., Holejšovský P., Maceška J. - zápis o utkání zde
mladší žáci: Senohraby/V.Popovice 9 : 1 Zdislavice/Pravonín - sobota - 11.05.2024 - 09:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Senohraby
starší přípravka: Miřetice/Pravonín 6 : 4 Tichonice/Kácov - sobota - 11.05.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Miřetice
muži: Pravonín "A" 2 : 5 Divišov "A" - sobota - 11.05.2024 - 14:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Hocek J. - Vaner P., Staško S. - branky: Hleba T., Hleba D. - zápis o utkání zde
muži: Dolní Kralovice "B" 6 : 3 Pravonín "B" - sobota - 11.05.2024 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - branky: Malinovský Mar., OberleutnerM. Nácovský J. - zápis o utkání zde
mladší přípravka a minipřípravka: turnaj v Kácově - neděle - 12.05.2024 - 09:00 hodin
dorost: Pravonín/Kondrac 1 : 2 Zdislavice - neděle - 12.05.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Kondrac - rozhodčí: Pajk M. - branka: Filip Š. - zápis o utkání zde
Mladší přípravka a minipřípravka
nalosovány další turnaje
Turnaj v Kácově - neděle - 12.05.2024 - 09:00 hodin
Turnaj v Ratměřicích - neděle - 26.05.2024 - 10:00 hodin
Turnaj v Pravoníně - neděle - 02.06.2024 - 09:30 hodin
Turnaj ve Vlašimi - sobota - 08.06.2024 - 09:00 hodin
18.týden 2024
starší přípravka: Pyšely 9 : 5 Miřetice/Pravonín - sobota - 04.05.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání
dorost: Křivsoudov/Čechtice 1 : 9 Pravonín/Kondrac - neděle - 05.05.2024 - 10:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Křivsoudov - rozhodčí: Špička P. - branky: Votýpka D 4x, Maceška J. 4x, Jandač M. - zápis o utkání zde
mladší žáci: Zdislavice/Pravonín 1 : 6 Pecerady - neděle - 05.05.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
muži: Mezno "A" 5 : 2 Pravonín "A" - neděle - 05.05.2024 - 14:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Škvor P. - Bartůšek D., Kramný J. - branky: Hleba T., Brzek V. - zápis o utkání zde
muži: Pravonín "B" 0 : 14 Velíš - neděle - 05.05.2024 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Rathan J. - zápis o utkání zde
Mladší přípravka a minipřípravka
Miřetice/Pravonín
Turnaj v Úročnici - 27.04.2024
17.týden 2024
starší přípravka: Miřetice/Pravonín 2 : 11 Neveklov/Jablonná - sobota - 27.04.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Miřetice
mladší přípravka a minipřípravka: turnaj v Úročnici - sobota - 27.04.2024 - 13:00 hodin
muži: Kamberk 11 : 1 Pravonín "B" - sobota - 27.04.2024 - 13:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško S. - branka: Oberleutner M. - zápis o utkání zde
muži: Pravonín "A" 0 : 4 Pyšely - sobota - 27.04.2024 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Žydyk J. - Berenda K., Jelínek F. - zápis o utkání zde
mladší žáci: Čerčany/Přestavlky 1 : 2 Zdislavice/Pravonín - neděle - 28.04.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Čerčany
dorost: Pravonín/Kondrac 1 : 0 Poříčí n/S./Nespeky - neděle - 28.04.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Kondrac - rozhodčí: Fillip M. - branka: Vopálka F. - zápis o utkání zde
16.týden 2024
mladší přípravka a minipřípravka: turnaj v Úročnici - sobota - 20.04.2024 - 09:00 hodin - týmy: Úročnice, Miřetice/Pravonín, Drachkov, Nespeky, Vr.Janovice - TURNAJ SE NEKONÁ, PŘELOŽEN NA SOBOTU 27.04.2024 OD 13:00 HODIN !!!
starší přípravka: Votice 15 : 2 Miřetice/Pravonín - sobota - 20.04.2024 - 09:30 hodin - mistrovské utkání
dorost: Teplýšovice 4 : 2 Pravonín/Kondrac - sobota - 20.04.2024 - 11:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Fara P. - branky: Kříž P., Filip Š. - zápis o utkání zde
mladší žáci: Zdislavice/Pravonín 6 : 1 Dolní Kralovice - neděle - 21.04.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
muži: Pravonín "B" 3 : 3 Tr.Štěpánov "B" - neděle - 21.04.2024 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Kocourek L. - branky: Janáček M. 2x, Hejný L. - zápis o utkání zde
muži: Maršovice "A" 3 : 0 Pravonín "A" - neděle - 21.04.2024 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - kontumační prohra (Pravonín zápas neodehrál pro malý počet hráčů) - ZÁPAS SE NEHRÁL !!!
15.týden 2024
mladší žáci: Zdislavice/Pravonín 2 : 4 Benešov "E" - středa - 10.04.2024 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
mladší přípravka a minipřípravka: turnaj ve Vrchotových Janovicích - sobota - 13.04.2024 - 09:00 hodin - týmy: Vr.Janovice, Miřetice/Pravonín, Drachkov, Nespeky, Úročnice
starší přípravka: Miřetice/Pravonín 9 : 11 Krhanice - sobota- 13.04.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Miřetice
mladší žáci: Soběhrdy 6 : 1 Zdislavice/Pravonín - sobota - 13.04.2024 - 10:30 hodin - mistrovské utkání
muži: Chocerady 6 :1 Pravonín "A" - sobota - 13.04.2024 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Vaner P. - Volfel J., Drnec P. - branka: Rut T. - zápis o utkání zde
dorost: Mezno 4 : 1 Pravonín/Kondrac - neděle - 14.04.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Berenda K. - brnka: Maceška J. - zápis o utkání zde
muži: Kondrac "B" 13 : 4 Pravonín "B" - neděle - 14.04.2024 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Fillip M. - branky: Filip Š. 2x, Brzek V. 2x - zápis o utkání zde
14.týden 2024
starší přípravka: Maršovice 17 : 2 Miřetice/Pravonín - sobota - 06.04.2024 - 09:00 hodin - mistrovské utkání
muži: Pravonín "A" 1 : 2 Vrchotovy Janovice - sobota - 06.04.2024 - 16:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Procházka O. - Bartůšek D., Procházka F. - branka: Brzek V. - zápis o utkání zde
mladší přípravka a minipřípravka: turnaj v Drachkově - neděle - 07.04.2024 - 09:00 hodin - týmy: Drachkov, Nespeky, Miřetice/Pravonín, Úročnice, Vrch.Janovice
mladší žáci: Zdislavice/Pravonín vs. Benešov "E" - neděle - 07.04.2024 - 10:15 hodin - hřiště: Pravonín - mistrovské utkání - ODLOŽENO !!!
dorost: Pravonín/Kondrac 6 : 3 Bystřice - neděle - 07.04.2024 - 10:15 hodin - hřiště: Kondrac - mistrovské utkání - rozhodčí: Štika O. - branky: Votýpka D. 3x, Opava R., Holejšovský P., Kříž P. - zápis o utkání zde
muži: Vracovice 8 : 2 Pravonín "B" - neděle - 07.04.2024 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Rathan J. - branky - Brzek V., Stránský P. - zápis o utkání zde
Minipřípravka
V sobotu 30.03.2024 odehrála naše minipřípravka modelové utkání (4+1).
Foto z celé akce: zde
13.týden 2024
mladší přípravka a minipřípravka: turnaj v Nespekách - sobota - 30.03.2024 - 09:00 hodin - týmy: Nespeky, Miřetice/Pravonín, Úročnice, Drachkov, Vrch.Janovice
muži: Týnec n/Sáz. "A" 4 : 5 Pravonín "A" - sobota - 30.03.2024 - 16:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško S. - Neužil V., Fara P. - branky: Chleba T. 2x, Pešek M., Rut T., Červeňák D. (pen.) - zápis o utkání zde
dorost: Dolní Kralovice 1 : 3 Pravonín/Kondrac - neděle - 31.03.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško S. - branky: Jandač M., Limburk Z., Votýpka D. - zápis o utkání zde
muži: Pravonín "B" 6 : 7 Nesperská Lhota - neděle - 31.03.2024 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Pessr Z. - branky: Janáček M. 3x, Malinovský Mar., Pešek M., Brzek V. - zápis o utkání zde
ZAČÍNÁ JARNÍ SEZÓNA
12.týden 2024
muži: Pravonín "A" 2 : 3 Jankov - sobota - 23.03.2024 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Kocourek L. - Špička P., Pajk M. - delegát: Procházka O. - branky: Brzek V., Hleba T. - zápis o utkání zde
muži: Radošovice 1 : 4 Pravonín "B" - sobota - 23.03.2024 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Kromka M. - branky: Vopálka F. 2x, Limburk Z., Oberleutner M. - zápis o utkání zde
dorost: Pravonín/Kondrac 6 : 1 Velíš - neděle - 24.03.2024 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Kondrac - rozhodčí: Fara P. - branky: Houdek L. 2x, Jandač M., Kříž P. (pen.), Zelingr L., vlastní - zápis o utkání zde
Přípravné utkání č.3
muži: Lukavec 5 : 5 Pravonín - neděle - 17.03.2024 - 14:30 hodin - hřiště: Lukavec - branky: Janáček M. 2x, Kozel R. 2x, Filip Š.
Sestava: Veselý L. - Sibal Mar., Vlasák L., Brzek V., Novák J., Blažek J., Kozel R., Filip Š., Štěpánek M., Pešek M., Janáček M.
Nově zvolený výbor
předseda: Ondrák Vratislav
místopředseda: Hejný Libor
členové: Toula Jiří, Janáček Miloš, Kozel Jaroslav, Jindrák Milan, Mareš Tomáš, Novák Jan, Fišer Gregor, Brixí Lenka, Toulová Lenka
POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU SPOLKU
Spolek TJ Sokol Pravonín z.s. zve své členy na Valnou hromadu.
Dne: pátek - 15.03.2024
Čas: 18:00 hodin
Místo: Nové kabiny - klubovna (Pravonín 173)
Program:
- Zahájení
- volba předsedajícího
- zpráva o činnosti spolku
- zpráva o hospodaření
- Volba předsedy a místopředsedy
- Volba - doplnění výboru spolku
- Diskuze
- Hlasování o předložených zprávách
- Schválení usnesení, závěr
Přípravné utkání č.2
muži: Divišov 6 : 2 Pravonín - sobota - 09.03.2024 - 15:30 hodin - hřiště: Divišov - branky: Brzek V., Hejný L.
Do utkání zasáhli: Veselý L., Oberleutner M. - Lejčko J., Rut T., Javorský L., Klaška J., Blažek J., Červeňák D., Štěpánek M., Kozel R., Brzek V., Ježek D., Janáček T., Hejný L., bratři Hlebovi
Přípravné utkání č.1
muži: Pravonín 2 : 1 Dolní Kralovice - sobota - 02.03.2024 - 15:30 hodin - hřiště: Vlašim, UMT Na Lukách - branky: Kozel R., Peška M.
Do utkání zasáhli: Veselý L, Oberleutner M. - Vlasák L., Rut T., Zavadil V., Sibal Mar., Blažek J., Čeveňák D., Brzek V., Štěpánek M., Pešek M., Kozel R., Janáček T., Hejný L.
Turnaj v Neveklově
mladší přípravka
Mladší přípravka
I mladší přípravka začne pomalu trénovat a připravovat se na jarní sezónu.
První trénink: úterý - 13..02.2024 - 16:30 hodin - Sportovní areál Pravonín
V sobotu 17.02.2024 se uskuteční halový turnaj v Neveklově, kde nebude chybět naše mladší přípravka.
Rozlosování turnajů jarní sezóny:
- sobota - 30.03.2024 - 09:00 hodin - turnaj v Nespekách
- neděle - 07.04.2024 - 09:00 hodin - turnaj v Drachkově
- sobota - 13.04.2024 - 09:00 hodin - turnaj ve Vrchotových Janovicích
- sobota - 20.04.2024 - 09:00 hodin - turnaj v Úročnici
Výborová schůze Sokola Pravonín
čtvrtek - 08.02.2024 - 17:30 hodin v klubovně na hřišti
Zimní příprava
I mužům začala zimní příprava a to v sobotu 03.02.2024 v 10:00 hodin na hřišti v Pravoníně pod vedením nového trenéra Gregora Fišera, vedoucím mužstva zůstává Vratislav Ondrák.
Přípravné zápasy:
- sobota - 02.03.2024 - 15:30 hodin - soupeř: Dolní Kralovice, hřiště: Vlašim, UMT Na Lukách
- sobota - 09.03.2024 - soupeř: Divišov - čas a hřiště bude upřesněno (rezervace UMT Vlašim)
- 16. nebo 17.03.2024 - soupeř: Lukavec - čas a hřiště bude upřesněno
Zimní příprava
Dorosteneckému spojenému týmu Pravonín/Kondrac začala zimní příprava.
První trénink - neděle - 07.01.2024 - 10:00 hodin - hřiště: Kondrac
Rozpis tréninků pro leden 2024:
neděle - 10:00 hodin
úterý a čtvrtek - 19:00 hodin
hřiště: Kondrac
Rozpis tréninků pro únor 2024:
neděle - 10:00 hodin - hřiště: Radošovice
úterý a čtvrtek - 19:45 hodin - hřiště: UMT Na Lukách, Vlašim
Rozlučka s podzimem
mládež: pátek - 24.11.2023 - 17:00 hodin
dorost a muži: sobota - 25.11.2023 - 17:00 hodin
Kde: klubovna na hřišti
!!! Členi klubu a věrní fanoušci jsou srdečně zváni !!!
Výborová schůze Sokola Pravonín po skončení podzimu
čtvrtek - 23.11.2023 - 17:30 hodin v klubovně na hřišti
46.týden 2023
dorost: Ratměřice 1 : 1 Pravonín/Kondrac - neděle - 19.11.2023 - 11:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Pessr Z. - branka: Votýpka D. - zápis o utkání zde
45.týden 2023
mladší žáci: Vlašim "B" 3 : 1 Zdislavice/Pravonín - neděle - 12.11.2023 - 10:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: UMT, Na Lukách
dorost: Netvořice/Krhanice 6 : 2 Pravonín/Kondrac - neděle - 12.11.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Netvořice - rozhodčí: Kaprálek V. - branky: Maceška J., Votýpka D. - zápis o utkání zde
muži: Struhařov "A" 5 : 1 Pravonín "A" - neděle - 12.11.2023 - 14:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Kromka M. - Berenda K., Drnec P. - branka: Červeňák D. (pen) - zápis o utkání zde
muži: Pravonín "B" 5 : 1 Louňovice p/Bl. - neděle - 12.11.2023 - 14:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Smrčka D. - branky: Janáček M. 2x, Míka J. 2x, Kopecký K. - zápis o utkání zde
44.týden 2023
muži: Pravonín "A" 0 : 7 Kondrac "A" - sobota - 04.10.2023 - 14:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Sklenička M. - Drnec P., Fara P. - zápis o utkání zde
muži: Čechtice "B" 6 : 0 Pravonín "B" - sobota - 04.10.2023 - 14:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Špička P. - zápis o utkání zde
dorost: Pravonín/Kondrac 2 : 2 Maršovice - neděle - 05.10.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško S. - branky: Votýpka D., Maceška J. - zápis o utkání zde
mladší žáci: Zdislavice/Pravonín 1 : 3 Miličín - neděle - 05.10.2023 - 10:30 hodin - mistrovské utkání
43.týden 2023
dorost: Týnec n/Sáz. 4 : 2 Pravonín/Kondrac - sobota - 28.10.2023 - 10:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Hejný L. - branky: Limburk Z., Kozel R.(pen.) - zápis o utkání zde
mladší žácí: Chocerady 21 : 1 Zdislavice/Pravonín - sobota - 28.10.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání
starší přípravka: Miřetice/Pravonín 5 : 13 Dolní Kralovice - sobota - 28.10.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání
mladší přípravka a minipřípravka: turnaj v Dolních Kralovicích - neděle - 29.10.2023 - 13:00 hodin
muži: Nespeky "B" 2 : 3 Pravonín "A" - neděle - 29.10.2023 - 14:00 hodin - mistrovské utkání - rozhočí: Štika O. - Matoušek P., Brzková A. - branky: Červeňák D.(pen.), Rut T., Blažek J. - zápis o utkání zde
muži: Pravonín "B 3 : 6 Hulice - neděle - 29.10.2023 - 14:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Pessr Z. - branky: Ježek D. 2x, Kopecký K. - zápis o utkání zde
42.týden 2023
starší přípravka: Miřetice/Pravonín 4 : 9 Tichonice/Kácov - sobota - 21.10.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Miřetice
muži: Pravonín "A" 1 : 5 Bílkovice - sobota - 21.10.2023 - 15:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Špička P. - branka: Zavadil V. - zápis o utkání zde
dorost: Pravonín/Kondrac 4 : 3 Vlašim "B" - neděle - 22.10.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín - rozhodčí: Rezek M. - branky: Votýpka D. 3x, Malinovský M. - zápis o utkání zde
mladší žáci: Zdislavice/Pravonín 1 : 4 Ratměřice/Popovice - neděle - 22.10.2023 - 10:30 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Zdislavice
mladší přípravka a minipřípravka: turnaj v Divišově - neděle - 22.10.2023 - 13:00 hodin
muži: Keblov 1 : 4 Pravonín "B" - neděle - 22.10.2023 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Rathan J. - branky: Janáček M., Lejčko J., Brzek V., Malinovský Mar. - zápis o utkání zde
41.týden 2023
starší přípravka: Velíš 3 : 8 Miřetice/Pravonín - sobota - 14.10.2023 - 09:00 hodin - mistrovské utkání
mladší žáci: Divišov 13 : 0 Zdislavice/Pravonín - sobota - 14.10.2023 - 09:00 hodin - mistrovské utkání
dorost: Zdislavice 1 : 0 Pravonín/Kondrac - sobota - 14.10.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Rathan J. - zápis o utkání zde
muži: Divišov "A" 8 : 0 Pravonín "A" - sobota - 14.10.2023 - 15:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Žydyk J. - Neužil V., Vácha L. - zápis o utkání zde
mladší přípravka a minipřípravka: turnaj v Pravoníně - neděle - 15.10.2023 - 09:00 hodin
muži: Pravonín "B" 1 : 3 Dolní Kralovice "B" - neděle - 15.10.2023 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Kromka M. - branka: Kopecký K. - zápis o utkání zde
Mladší přípravka a minipřípravka
Fotbalový svaz Benešov přelosoval II.část podzimní části.
Skupina E: Ostředek/Divišov, Kondrac, Vlašim, Dolní Kralovice, Miřetice/Pravonín
Turnaje:
neděle - 15.10.2023 - 09:00 hodin - hřiště: Pravonín
neděle - 22.10.2023 - 13:00 hodin - hřiště: Divišov
neděle - 29.10.2023 - 13:00 hodin - hřiště: Dolní Kralovice
40.týden 2023
mladší žáci: Zdislavice/Pravonín 1 : 1 Mezno/Borotín - pátek - 06.10.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
minipřípravka: Miřetice vs. Pravonín - sobota - 07.10.2023 - 10:00 hodin - přátelské utkání
starší přípravka: Miřetice/Pravonín 7 : 15 Vlašim "B" - sobota - 07.10.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Miřetice
muži: Pravonín "A" 0 : 4 Mezno "A" - sobota - 07.10.2023 - 16:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Fillip F. - Kramný J. - zápis o utkání zde
dorost: Pravonín/Kondrac 2 : 1 Křivsoudov/Čechtice - neděle - 08.10.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín - rozhodčí: Kromka M. - branky: Votýpka D., Dobiáš J. - zápis o utkání zde
muži: Velíš 5 : 1 Pravonín "B" - neděle - 08.10.2023 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Pessr Z. - branka: Janáček M. (pen.) - zápis o utkání zde
39.týden 2023
dorost: Pravonín/Kondrac 3 : 7 Senohraby/V.Popovice - čtvrtek - 28.09.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín - rozhodčí: Staško S. - branky: Malinovský M., Votýpka D., Kahoun J. - zápis o utkání zde
muži: Mezno "A" 5 : 2 Pravonín "A" - čtvrtek - 28.09.2023 - 16:30 hodin - pohárové utkání - 3.kolo - rozhodčí: Rezek M. - Berenda K., Sedlák M. - branky: Malinovský M., Brzek V. - zápis o utkání zde
muži: Pyšely 4 : 1 Pravonín "A" - sobota - 30.09.2023 - 16:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Svoboda P. - branka: Štěpánek M. - zápis o utkání zde
mladší přípravka a minipřípravka: turnaj v Dolních Kralovicích - neděle - 01.10.2023 - 09:00 hodin
starší žáci: Bílkovice/Chotýšany 7 : 15 Miřetice/Pravonín - neděle - 01.10.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Bílkovice
dorost: Poříčí n/Sáz./Nespeky 4 : 8 Pravonín/Kondrac - neděle - 01.10.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřistě: Poříčí n/Sáz. - rozhodčí: Škvor P. - branky: Malinovský M. 2x, Votýpka D., Limburk Z. - zápis o utkání zde
mladší žáci: Zdislavice/Pravonín 3 : 16 Benešov "D" - neděle - 01.10.2023 - 10:30 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Zdislavice
muži: Pravonín "B" 3 : 6 Kamberk - neděle - 01.10.2023 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Rathan J. - branky: Pešek M., Veselý R., Brzek V. - zápis o utkání zde
38.týden 2023
starší přípravka: Miřetice/Pravonín 6 : 14 Vlašim - čtvrtek - 21.09.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Miřetice
mladší žáci: Vracovice/Kondrac 3 : 3 Zdislavice/Pravonín - sobota - 23.09.2023 - 10:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Vracovice
muži: Pravonín "A" 0 : 0 Maršovice "A" - sobota - 23.09.203 - 16:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Žydyk J. - Kramný J., Drnec P. - zápis o utkání zde
muži: Trh.Štěpánov "B" 4 : 1 Pravonín "B" - sobota - 23.09.2023 - 16:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško S. - branka: Limburk Z. - zápis o utkání zde
mladší přípravka a minipřípravka: turnaj ve Vlašimi - neděle - 24.09.2023 - 10:00 hodin
dorost: Pravonín/Kondrac 2 : 2 Teplýšovice - neděle - 24.09.203 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín - rozhodčí: Rathan J. - Kříž P., Holejšovský P. - zápis o utkání zde
MINIPŘÍPRAVKA
37.týden 2023
mladší přípravka a minipřípravka: turnaj v Pravoníně - středa - 13.09.2023 - 17:00 hodin - týmy: Miřetice/Pravonín, Vlašim, Dolní Kralovice, Vracovice
muži: Pravonín "A" 4 : 2 Chocerady - sobota - 16.09.2023 - 16:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Hocek J. - branky: Brzek V. 2x, Červeňák D., Pešek M. - zápis o utkání zde
starší přípravka: Divišov/Ostředek 9 : 4 Miřetice/Pravonín - neděle - 17.09.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Ostředek
dorost: Pravonín/Kondrac 4 : 2 Mezno - neděle - 17.09.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Štika O. - hřiště: Pravonín - branky: Malinovský M. 2x, Kříž P. 2x - zápis o utkání zde
mladší žáci: Zdislavice/Pravonín 0 : 6 Tichonice/Kácov - 17.09.2023 - 10:30 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Zdislavice
muži: Pravonín "B" 3 : 5 Kondrac "B" - neděle - 17.09.2023 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - branky: Malinovský Mar., Janáček M., Limburk Z. - zápis o utkání zde
36.týden 2023
starší přípravka: Miřetice/Pravonín 23 : 4 Křivsoudov - sobota - 09.09.2023 - 10:15 hodin - hřiště: Miřetice - mistrovské utkání
mladší žáci: Dolní Kralovice 1 : 6 Zdislavice/Pravonín - sobota - 09.09.2023 - 11:00 hodin - mistrovské utkání
dorost: Bystřice 4 : 2 Pravonín/Kondrac - neděle - 10.09.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Chmelař D. - branky: Votýpka D., Malinovský M. (pen.) - zápis o utkání zde
muži: Vrchotovy Janovice 8 : 0 Pravonín "A" - neděle - 10.09.2023 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Fillip M. - Špička P., Blahůšek R. - delegát: Procházka O. - zápis o utkání zde
muži: Pravonín "B" 3 : 5 Vracovice - neděle - 10.09.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Kromka M. - branky: Janáček M. 3x - zápis o utkání zde
35.týden 2023
muži: Pravonín"A" 2 : 4 Týnec n/Sáz. "A" - sobota - 02.09.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Rezek M. - Drnec P. - branky: Ježek D., Štěpánek M. - zápis o utkání zde
starší přípravka: Zdislavice 3 : 11 Miřetice/Pravonín - neděle - 03.09.2023 - 09:00 hodin - mistrovské utkání
mladší žáci: Zdislavice/Pravonín 2 : 6 Soběhrdy - neděle - 03.09.2023 - 10:15 hodin - hřiště: Zdislavice - mistrovské utkání
dorost: Pravonín/Kondrac 5 : 4 Dolní Kralovice - neděle - 03.09.2023 - 10:15 hodin - hřiště: Kondrac - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško S. - branky: Filip Š. 2x, Votýpka D. 2x, Zelingr L. - zápis o utkání zde
muži: Nesperská Lhota 3 : 0 Pravonín "B"- neděle - 03.09.2023 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Borský L. - zápis o utkání zde
34.týden 2023
dorost: Velíš 0 : 13 Pravonín/Kondrac - sobota - 26.08.2023 - 11:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Macháček Mil. - branky: Malinovský Mar. 6x, Kříž P. 3x, Filip Š., Opava R., Zelingr L., Dobiáš J. - zápis o utkání zde
muži: Pravonín "B" 4 : 3 Radošovice - neděle - 27.08.2023 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Šonský V. - branky: Janáček M., Vopálka F., Malinovský Mar., Míka J. - zápis o utkání zde
muži: Jankov 2 : 2 Pravonín "A" - neděle - 27.08.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Novák M. - Drnec P., Matoušek P. - branky: Pešek M. 2x - zápis o utkání zde
33.týden 2023
muži: Pravonín "A" 1 : 4 Přestavlky - sobota - 19.08.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Smrčka D. - Neužil V., Vácha L. - branka: Štěpánek M. - zápis o utkání zde
dorost: Pravonín/Kondrac 10 : 2 Chocerady/Přestavlky - neděle - 20.08.2023 - 10:15 hodin - hřiště: Pravonín - mistrovské utkání - rozhodčí: Hejný L. - branky: Malinovský M. 4x, Maceška J. 2x, Opava R. 2x, Zelingr L., Filip Š. - zápis o utkání zde
muži: Křivsoudov "B" 3 : 4 Pravonín "B" - neděle - 20.08.2023 - 14:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Volfel J. - branky: Malinovský M. 2x, Kozel R, Brzek V. - zápis o utkání zde
Pohárové utkání
muži: Dolní Kralovice "A" 0 : 0 (4 : 5 pen.) Pravonín "A" - sobota - 12.08.2023 - 17:00 hodin - rozhodčí: Svoboda P.
Přípravná utkání
muži: Blaník Načeradec 2 : 8 Pravonín "A" - sobota - 05.08.2023 - 16:00 hodin
muži: Start Lukavec 8 : 2 Pravonín "B" - neděle - 06.08.2023 - 15:30 hodin
Sezóna 2023/2024
muži: Pravonín "A" - trenér: Král Marian, vedoucí mužstva: Ondrák Vratislav - rozpis zde
muži: Pravonín "B" - trenér: Hejný Ladislav, vedoucí mužstva: Novák Jan - rozpis zde
dorost: Pravonín/Kondrac - trenér: Filip Miloš, vedoucí mužstva: Kozel Jaroslav - na podzim domácí utkání v Pravoníně - rozpis zde
mladší žáci: Zdislavice/Pravonín - trenér Machovský Miroslav - na podzim domácí utkání ve Zdislavicích - rozpis zde
starší přípravka: Miřetice/Pravonín - trenér Čáp Karel - na podzim domácí utkání v Miřeticích - rozpis zde
mladší přípravka: Miřetice/Pravonín - trenéři: Fišer Gregor, Doškář Daniel - rozpis turnajů ještě není znám
minipřípravka: Pravonín - trenér: Fišer Gregor
LETNÍ PŘÍPRAVA - MUŽI
První trénink:
čtvrtek - 27.07.2023 - 18:30 hodin - hřiště: Pravonín
Účast celého širšího kádru povinná.
Seznámení s novým realizačním týmem, organizační věci, tréninky, přípravná utkání a atd.
Sportovně-šachové tábory 2023
Konečné umístění našich mužstev v sezóně 2022/2023
Muži "A" - 9.místo - tabulka s výsledky zde
Muži "B" - 4.místo - tabulka s výsledky zde
Dorost Kondrac/Pravonín - 8.místo - tabulka s výsledky zde
Starší přípravka Pravonín/Kondrac - 7.místo - výsledky zde
Minipřípravka - tréninky a přípravné zápasy
OKRESNÍ PŘEBOR |
|||||||||||||||||
# | Z | V | R | P | Skóre | B | +/- | ||||||||||
1. | 26 | 17 | 6 | 3 | 68:39 | 57 | 18 | ||||||||||
2. | 26 | 16 | 4 | 6 | 94:39 | 52 | 13 | ||||||||||
3. | 26 | 15 | 2 | 9 | 76:54 | 47 | 8 | ||||||||||
4. | 26 | 14 | 4 | 8 | 61:49 | 46 | 7 | ||||||||||
5. | 26 | 12 | 6 | 8 | 69:55 | 42 | 3 | ||||||||||
6. | 26 | 11 | 7 | 8 | 63:60 | 40 | 1 | ||||||||||
7. | 26 | 11 | 6 | 9 | 72:68 | 39 | 0 | ||||||||||
8. | 26 | 11 | 3 | 12 | 49:55 | 36 | -3 | ||||||||||
9. | 26 | 10 | 3 | 13 | 51:63 | 33 | -6 | ||||||||||
10. | 26 | 10 | 3 | 13 | 65:88 | 33 | -6 | ||||||||||
11. | 26 | 9 | 4 | 13 | 48:70 | 31 | -5 | ||||||||||
12. | 26 | 8 | 4 | 14 | 60:59 | 28 | -14 | ||||||||||
13. | 26 | 7 | 4 | 15 | 57:73 | 25 | -14 | ||||||||||
14. | 26 | 2 | 2 | 22 | 25:86 | 8 | -31 | ||||||||||
24.týden 2023
dorost: Bystřice 1 : 3 Kondrac/Pravonín - sobota - 17.06.2023 - 10:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Dolejší V. - branky: Maceška J., Malinovský M., Filip Š. - zápis o utkání zde
muži: Pravonín "A" 3 : 4 Vr.Janovice - sobota - 17.06.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Král M. - Štika O., Fara P. - branky: Přitasil D. 3x - zápis o utkání zde
|
OKRESNÍ PŘEBOR |
|||||||||||||||||
# | Z | V | R | P | Skóre | B | +/- | ||||||||||
1. | 25 | 17 | 5 | 3 | 65:36 | 56 | 17 | ||||||||||
2. | 25 | 15 | 4 | 6 | 84:39 | 49 | 13 | ||||||||||
3. | 25 | 14 | 2 | 9 | 73:54 | 44 | 8 | ||||||||||
4. | 25 | 13 | 4 | 8 | 56:47 | 43 | 7 | ||||||||||
5. | 25 | 11 | 7 | 7 | 63:50 | 40 | 1 | ||||||||||
6. | 25 | 11 | 6 | 8 | 63:52 | 39 | 3 | ||||||||||
7. | 25 | 11 | 5 | 9 | 69:65 | 38 | 2 | ||||||||||
8. | 25 | 10 | 3 | 12 | 45:52 | 33 | -6 | ||||||||||
9. | 25 | 10 | 3 | 12 | 48:59 | 33 | -3 | ||||||||||
10. | 25 | 9 | 4 | 12 | 48:67 | 31 | -5 | ||||||||||
11. | 25 | 9 | 3 | 13 | 61:86 | 30 | -9 | ||||||||||
12. | 25 | 8 | 4 | 13 | 58:54 | 28 | -14 | ||||||||||
13. | 25 | 7 | 4 | 14 | 54:67 | 25 | -14 | ||||||||||
14. | 25 | 2 | 2 | 21 | 23:82 | 8 | -28 | ||||||||||
23.týden 2023
starší přípravka: Sedlec/Prčice 9 : 11 Pravonín/Kondrac - sobota - 10.06.2023 - 09:30 hodin - mistrovské utkání
dorost: Maršovice 1 : 4 Kondrac/Pravonín - sobota - 10.06.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Chmelař D. - branky: Holejšovský P. 2x, Maceška J.(pen.), Filip Š. - zápis o utkání zde
muži: Pravonín "A" 2 : 4 Nespeky "B" - sobota - 10.06.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Hocek J. - Škvor P., Matoušek P. - branky: Červeňák D., Ježek D. - zápis o utkání zde
|
OKRESNÍ PŘEBOR |
|||||||||||||||||
# | Z | V | R | P | Skóre | B | +/- | ||||||||||
1. | 24 | 17 | 5 | 2 | 62:32 | 56 | 17 | ||||||||||
2. | 24 | 14 | 4 | 6 | 77:39 | 46 | 13 | ||||||||||
3. | 24 | 13 | 2 | 9 | 67:54 | 41 | 8 | ||||||||||
4. | 24 | 11 | 7 | 6 | 62:48 | 40 | 1 | ||||||||||
5. | 24 | 12 | 4 | 8 | 54:46 | 40 | 7 | ||||||||||
6. | 24 | 10 | 6 | 8 | 59:49 | 36 | 3 | ||||||||||
7. | 24 | 10 | 5 | 9 | 65:65 | 35 | 2 | ||||||||||
8. | 24 | 10 | 3 | 11 | 45:46 | 33 | -6 | ||||||||||
9. | 24 | 10 | 3 | 11 | 46:55 | 33 | 0 | ||||||||||
10. | 24 | 8 | 4 | 12 | 58:50 | 28 | -14 | ||||||||||
11. | 24 | 8 | 4 | 12 | 44:67 | 28 | -5 | ||||||||||
12. | 24 | 8 | 3 | 13 | 57:84 | 27 | -12 | ||||||||||
13. | 24 | 7 | 4 | 13 | 54:63 | 25 | -14 | ||||||||||
14. | 24 | 2 | 2 | 20 | 23:75 | 8 | -28 | ||||||||||
22.týden 2023
muži: Mezno "A" 3 : 1 Pravonín "A" - středa - 31.05.2023 - 18:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Rezek M. - Sedlák M., Berenda K. - branka: Brzek V. - zápis o utkání zde
dorost: Kondrac/Pravonín 1 : 4 Křivsoudov/D.Kralovice - pátek - 02.06.2023 - 18:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško S. - hřiště: Kondrac - branka: Opava R. - zápis o utkání zde
starší přípravka: Pravonín/Kondrac 9 : 13 Vlašim "B" - sobota - 03.06.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
dorost: Kondrac/Pravonín 3 : 0 Malšice - neděle - 04.06.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Kondrac - kontumační výhra
muži: Maršovice "A" 4 : 1 Pravonín "A" - neděle - 04.06.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Žydyk J. - Drnec P., Neužil V. - branka: Brzek V. - zápis o utkání zde
OKRESNÍ PŘEBOR |
||||||||
So 03.06. 2023 17:00 | Dolní Kralovice | 4 : 2 | Struhařov | |||||
So 03.06. 2023 17:00 | Olbramovice | 2 : 0 | Neveklov | |||||
So 03.06. 2023 17:00 | Přestavlky | 2 : 4 | Chocerady | |||||
So 03.06. 2023 17:00 | Týnec n/S. | 5 : 3 | Jankov | |||||
Ne 04.06. 2023 14:00 | Nespeky B | 3 : 4 | Kondrac | |||||
Ne 04.06. 2023 15:00 | Vr.Janovice | 1 : 2 | Mezno | |||||
Ne 04.06. 2023 17:00 | Maršovice | 4 : 1 | Pravonín | |||||
OKRESNÍ PŘEBOR |
|||||||||||||||||
# | Z | V | R | P | Skóre | B | +/- | ||||||||||
1. | 23 | 16 | 5 | 2 | 60:32 | 53 | 17 | ||||||||||
2. | 23 | 13 | 4 | 6 | 73:36 | 43 | 10 | ||||||||||
3. | 23 | 13 | 2 | 8 | 64:49 | 41 | 8 | ||||||||||
4. | 23 | 10 | 7 | 6 | 58:47 | 37 | 1 | ||||||||||
5. | 23 | 11 | 4 | 8 | 52:45 | 37 | 4 | ||||||||||
6. | 23 | 10 | 6 | 7 | 57:45 | 36 | 3 | ||||||||||
7. | 23 | 10 | 3 | 10 | 44:44 | 33 | -3 | ||||||||||
8. | 23 | 10 | 3 | 10 | 45:51 | 33 | 0 | ||||||||||
9. | 23 | 9 | 5 | 9 | 61:63 | 32 | -1 | ||||||||||
10. | 23 | 8 | 4 | 11 | 42:63 | 28 | -2 | ||||||||||
11. | 23 | 8 | 3 | 12 | 54:80 | 27 | -9 | ||||||||||
12. | 23 | 7 | 4 | 12 | 53:47 | 25 | -14 | ||||||||||
13. | 23 | 7 | 4 | 12 | 54:61 | 25 | -14 | ||||||||||
14. | 23 | 1 | 2 | 20 | 19:73 | 5 | -28 | ||||||||||
|
|
OKRESNÍ PŘEBOR |
|||||||||||||||||
# | Z | V | R | P | Skóre | B | +/- | ||||||||||
1. | 22 | 16 | 4 | 2 | 57:29 | 52 | 19 | ||||||||||
2. | 23 | 13 | 4 | 6 | 73:36 | 43 | 10 | ||||||||||
3. | 23 | 13 | 2 | 8 | 64:49 | 41 | 8 | ||||||||||
4. | 23 | 10 | 6 | 7 | 57:45 | 36 | 3 | ||||||||||
5. | 22 | 10 | 6 | 6 | 55:44 | 36 | 0 | ||||||||||
6. | 22 | 10 | 4 | 8 | 49:44 | 34 | 4 | ||||||||||
7. | 22 | 10 | 3 | 9 | 43:42 | 33 | -3 | ||||||||||
8. | 22 | 10 | 3 | 9 | 44:48 | 33 | 0 | ||||||||||
9. | 23 | 9 | 5 | 9 | 61:63 | 32 | -1 | ||||||||||
10. | 23 | 8 | 3 | 12 | 54:80 | 27 | -9 | ||||||||||
11. | 23 | 7 | 4 | 12 | 53:47 | 25 | -14 | ||||||||||
12. | 23 | 7 | 4 | 12 | 54:61 | 25 | -14 | ||||||||||
13. | 22 | 7 | 4 | 11 | 40:62 | 25 | -2 | ||||||||||
14. | 23 | 1 | 2 | 20 | 19:73 | 5 | -28 | ||||||||||
21.týden 2023
starší přípravka: Pravonín/Kondrac 4 : 3 Maršovice - středa - 24.05.2023 - 18:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
starší přípravka: Pravonín/Kondrac 11 : 1 Mezno - sobota - 27.05.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
muži: Týnec n/S. "A" 5 : 0 Pravonín "A" - sobota - 27.05.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí. Vaner P. - Kostina F., Brzková A. - delegát: Fillip F. - zápis o utkání zde
dorost: Kondrac/Pravonín 0 : 4 Teplýšovice - neděle - 28.05.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Kondrac - rozhodčí: Fillip F.
muži: Pravonín "B" 5 : 5 Křivsoudov "B" - neděle - 28.05.2023 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Špička P. - branky: Janáček M. 3x, Malinovský M. 2x - zápis o utkání zde
|
IV.třída |
||||||||
So 03.06. 2023 16:30 | Trhový Štěpánov B | : | Vracovice | |||||
Ne 11.06. 2023 17:00 | Dolní Kralovice B | : | Hulice | |||||
So 27.05. 2023 14:00 | Čechtice B | 2 : 4 | Libouň | |||||
Ne 28.05. 2023 15:00 | Pravonín B | 5 : 5 | Křivsoudov B | |||||
Ne 28.05. 2023 17:00 | Keblov | 1 : 0 | Načeradec | |||||
20.týden 2023
starší přípravka: Velíš 2 : 12 Pravonín/Kondrac - sobota - 20.05.2023 - 09:00 hodin - mistrovské utkání
muži: Pravonín "A" 1 : 2 Přestavlky - sobota - 20.05.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Žydyk J. - Sedlák M. - branka: Vlasák L. - zápis o utkání zde
dorost: Ratměřice/Jankov 11 : 3 Kondrac/Pravonín - neděle - 21.05.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Ratměřice - rozhodčí: Sedlák M. - branky: Matoušek R. 2x, Filip Š.- zápis o utkání zde
muži: Libouň 2 : 3 Pravonín "B" - neděle - 21.05.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško S. - branky: Javorský L., Hejný L. (pen.), Studnička P. - zápis o utkání zde
OKRESNÍ PŘEBOR |
||||||||
Pá 19.05. 2023 18:00 | Chocerady | 3 : 3 | Struhařov | |||||
So 20.05. 2023 17:00 | Pravonín | 1 : 2 | Přestavlky | |||||
So 20.05. 2023 17:00 | Kondrac | 5 : 5 | Týnec n/S. | |||||
So 20.05. 2023 17:00 | Dolní Kralovice | 0 : 2 | Vr.Janovice | |||||
Ne 21.05. 2023 14:00 | Nespeky B | 4 : 4 | Maršovice | |||||
Ne 21.05. 2023 17:00 | Jankov | 5 : 2 | Neveklov | |||||
Ne 21.05. 2023 17:00 | Mezno | 1 : 5 | Olbramovice | |||||
OKRESNÍ PŘEBOR |
|||||||||||||||||
# | Z | V | R | P | Skóre | B | +/- | ||||||||||
1. | 21 | 16 | 4 | 1 | 55:26 | 52 | 22 | ||||||||||
2. | 21 | 12 | 2 | 7 | 59:42 | 38 | 8 | ||||||||||
3. | 21 | 11 | 4 | 6 | 65:33 | 37 | 4 | ||||||||||
4. | 21 | 10 | 4 | 7 | 47:41 | 34 | 4 | ||||||||||
5. | 21 | 9 | 6 | 6 | 52:43 | 33 | 0 | ||||||||||
6. | 22 | 9 | 6 | 7 | 50:44 | 33 | 3 | ||||||||||
7. | 21 | 10 | 3 | 8 | 42:39 | 33 | 0 | ||||||||||
8. | 21 | 10 | 3 | 8 | 44:43 | 33 | 0 | ||||||||||
9. | 22 | 9 | 5 | 8 | 60:59 | 32 | -1 | ||||||||||
10. | 22 | 8 | 3 | 11 | 53:73 | 27 | -9 | ||||||||||
11. | 22 | 6 | 4 | 12 | 48:47 | 22 | -14 | ||||||||||
12. | 22 | 6 | 4 | 12 | 50:60 | 22 | -14 | ||||||||||
13. | 21 | 6 | 4 | 11 | 37:60 | 22 | -2 | ||||||||||
14. | 22 | 1 | 2 | 19 | 18:70 | 5 | -28 | ||||||||||
IV.TŘÍDA |
||||||||
So 20.05. 2023 17:00 | Hulice | 1 : 6 | Vracovice | |||||
Ne 21.05. 2023 14:00 | Čechtice B | 4 : 0 | Keblov | |||||
Ne 21.05. 2023 14:00 | Křivsoudov B | 1 : 2 | Načeradec | |||||
Ne 21.05. 2023 17:00 | Trhový Štěpánov B | 0 : 1 | Dolní Kralovice B | |||||
Ne 21.05. 2023 17:00 | Libouň | 2 : 3 | Pravonín B | |||||
19.týden 2023
starší přípravka: Pravonín/Kondrac 6 : 6 Úročnice - sobota - 13.05.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
muži: D.Kralovice "B" 2 : 5 Pravonín "B" - sobota - 13.05.2023 - 14:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Špička P. - branky: Ježek D., Kopecký K., Malinovský Mar., Hejný L., Neckář P. - zápis o utkání zde
muži: Olbramovice "A" 3 : 1 Pravonín "A" - sobota - 13.05.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Sklenička M. - Škvor P., Brzková V. - branka: Kopecký K. - zápis o utkání zde - report z utkání zde
dorost: Kondrac/Pravonín 0 : 2 Ostředek/Sázava - neděle - 14.05.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Kondrac - rozhodčí: Diviš M. - zápis o utkání zde
OKRESNÍ PŘEBOR |
||||||||
So 13.05. 2023 15:30 | Přestavlky | 2 : 2 | Kondrac | |||||
So 13.05. 2023 17:00 | Týnec n/S. | 6 : 0 | Dolní Kralovice | |||||
So 13.05. 2023 17:00 | Chocerady | 3 : 2 | Jankov | |||||
So 13.05. 2023 16:00 | Neveklov | 0 : 1 | Mezno | |||||
So 13.05. 2023 17:00 | Olbramovice | 3 : 1 | Pravonín | |||||
Ne 14.05. 2023 15:00 | Vr. Janovice | 4 : 1 | Nespeky B | |||||
Ne 14.05. 2023 17:00 | Struhařov | 4 : 2 | Maršovice | |||||
OKRESNÍ PŘEBOR |
|||||||||||||||||
# | Z | V | R | P | Skóre | B | +/- | ||||||||||
1. | 20 | 15 | 4 | 1 | 50:25 | 49 | 19 | ||||||||||
2. | 20 | 11 | 3 | 6 | 60:28 | 36 | 6 | ||||||||||
3. | 20 | 11 | 2 | 7 | 54:40 | 35 | 8 | ||||||||||
4. | 20 | 10 | 4 | 6 | 46:36 | 34 | 7 | ||||||||||
5. | 20 | 10 | 3 | 7 | 43:41 | 33 | 3 | ||||||||||
6. | 20 | 9 | 5 | 6 | 48:39 | 32 | -1 | ||||||||||
7. | 21 | 9 | 5 | 7 | 47:41 | 32 | 2 | ||||||||||
8. | 21 | 9 | 4 | 8 | 57:56 | 31 | 1 | ||||||||||
9. | 20 | 9 | 3 | 8 | 40:39 | 30 | -3 | ||||||||||
10. | 20 | 8 | 2 | 10 | 47:66 | 26 | -7 | ||||||||||
11. | 21 | 6 | 3 | 12 | 43:42 | 21 | -15 | ||||||||||
12. | 20 | 5 | 4 | 11 | 45:53 | 19 | -14 | ||||||||||
13. | 20 | 5 | 4 | 11 | 35:59 | 19 | -5 | ||||||||||
14. | 21 | 1 | 2 | 18 | 18:68 | 5 | -25 | ||||||||||
IV.TŘÍDA |
||||||||
So 13.05. 2023 17:00 | Trhový Štěpánov B | 5 : 2 | Keblov | |||||
So 13.05. 2023 14:00 | Dolní Kralovice B | 2 : 5 | Pravonín B | |||||
So 13.05. 2023 17:00 | Hulice | 2 : 3 | Načeradec | |||||
Ne 14.05. 2023 15:00 | Vracovice | 3 : 2 | Čechtice B | |||||
Ne 14.05. 2023 17:00 | Libouň | 1 : 7 | Křivsoudov B | |||||
18.týden 2023
starší přípravka: Pyšely 1 : 4 Pravonín/Kondrac - sobota - 06.05.2023 - 10:00 hodin - mistrovské utkání
muži: Pravonín "A" 3 : 1 Neveklov "A" - sobota - 06.05.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Hocek J. - Novák K., Matoušek P. - branky: Hrubeš V., Vlasák L., Rut T. - zápis o utkání zde - report z utkání zde
dorost: Netvořice/Krhanice 0 : 1 Kondrac/Pravonín - 07.05.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Krhanice - rozhodčí: Kromka M. - branka: Matějovič J. - zápis o utkání zde
muži: Pravonín "B" 4 : 1 Čechtice "B" - neděle - 07.05.2023 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško S. - branky: Janáček M., Kopecký K., Studnička P., Malinovský Mar. - zápis o utkání zde
OKRESNÍ PŘEBOR
|
# | Z | V | R | P | Skóre | B | +/- | ||||||||||
1. | 19 | 14 | 4 | 1 | 47:24 | 46 | 19 | ||||||||||
2. | 19 | 11 | 2 | 6 | 58:26 | 35 | 5 | ||||||||||
3. | 19 | 11 | 2 | 6 | 52:37 | 35 | 8 | ||||||||||
4. | 19 | 10 | 3 | 6 | 42:38 | 33 | 3 | ||||||||||
5. | 19 | 9 | 5 | 5 | 46:35 | 32 | -1 | ||||||||||
6. | 18 | 8 | 4 | 6 | 42:36 | 28 | 4 | ||||||||||
7. | 19 | 8 | 3 | 8 | 36:38 | 27 | -3 | ||||||||||
8. | 19 | 7 | 5 | 7 | 41:39 | 26 | 2 | ||||||||||
9. | 19 | 8 | 2 | 9 | 46:62 | 26 | -7 | ||||||||||
10. | 19 | 7 | 4 | 8 | 45:52 | 25 | 1 | ||||||||||
11. | 19 | 5 | 4 | 10 | 45:52 | 19 | -11 | ||||||||||
12. | 19 | 5 | 3 | 11 | 37:40 | 18 | -15 | ||||||||||
13. | 19 | 5 | 3 | 11 | 33:57 | 18 | -3 | ||||||||||
14. | 18 | 1 | 2 | 15 | 16:50 | 5 | -25 | ||||||||||
|
17.týden 2023
starší přípravka: Pravonín/Kondrac 7 : 7 Čerčany - sobota - 29.04.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
muži: Chocerady 4 : 0 Pravonín "A" - sobota - 29.04.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Čeněk Karel - Volfel Jakub, Matoušek Pavel - zápis o utkání zde - report z utkání zde - reportáže ze zápasů 22.kola zde
dorost: Kondrac/Pravonín 3 : 0 Senohraby/Pyšely - neděle - 30.04.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Kondrac - rozhodčí: Vaner P. - branky: Malinovský M. 2x, Záklasník J. - zápis o utkání zde
muži: Pravonín "B" 5 : 2 Hulice - neděle - 30.04.2023 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Krupička V. - branky: Javorský L. 2x, Vlasák L., Malinovský Mar., Janáček M. - zápis o utkání zde
|
OKRESNÍ PŘEBOR |
|||||||||||||||||
# | Z | V | R | P | Skóre | B | +/- | ||||||||||
1. | 18 | 14 | 4 | 0 | 47:21 | 46 | 19 | ||||||||||
2. | 18 | 11 | 1 | 6 | 49:34 | 34 | 10 | ||||||||||
3. | 18 | 10 | 2 | 6 | 55:26 | 32 | 5 | ||||||||||
4. | 18 | 9 | 4 | 5 | 45:34 | 31 | 1 | ||||||||||
5. | 18 | 9 | 3 | 6 | 39:37 | 30 | 3 | ||||||||||
6. | 18 | 8 | 2 | 8 | 35:37 | 26 | -4 | ||||||||||
7. | 18 | 8 | 2 | 8 | 46:56 | 26 | -4 | ||||||||||
8. | 18 | 7 | 4 | 7 | 38:36 | 25 | 1 | ||||||||||
9. | 17 | 7 | 4 | 6 | 38:36 | 25 | 4 | ||||||||||
10. | 18 | 7 | 4 | 7 | 45:48 | 25 | 1 | ||||||||||
11. | 18 | 5 | 4 | 9 | 44:49 | 19 | -11 | ||||||||||
12. | 18 | 4 | 3 | 11 | 31:40 | 15 | -18 | ||||||||||
13. | 18 | 4 | 3 | 11 | 31:56 | 15 | -3 | ||||||||||
14. | 17 | 1 | 2 | 14 | 15:48 | 5 | -25 | ||||||||||
|
16.týden 2023
muži: Pravonín "A" 3 : 0 Jankov "A" - sobota - 22.04.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Fillip F. - Volfel J., Sedlák M. - delegát: Vovsík A. - branky: Štěpánek M. 2x, Brzek V. - zápis o utkání zde - report z utkání zde - články k utkáním 21.kola zde
muži: SK Načeradec 2 : 0 Pravonín "B" - sobota - 22.04.2023 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Rathan J. - zápis o utkání zde
starší přípravka: Zdislavice/Kladruby 3 : 1 Pravonín/Kondrac - neděle - 23.04.2023 - 09:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Zdislavice
dorost: Poříčí n/S./Nespeky 9 : 0 Kondrac/Pravonín - neděle - 23.04.2023 - 10:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Nespeky - rozhodčí: Chmelař D.
|
# | Z | V | R | P | Skóre | B | +/- | ||||||||||
1. | 17 | 13 | 4 | 0 | 46:21 | 43 | 19 | ||||||||||
2. | 17 | 11 | 1 | 5 | 48:31 | 34 | 13 | ||||||||||
3. | 17 | 9 | 4 | 4 | 44:31 | 31 | 1 | ||||||||||
4. | 17 | 9 | 3 | 5 | 39:32 | 30 | 3 | ||||||||||
5. | 17 | 9 | 2 | 6 | 51:24 | 29 | 2 | ||||||||||
6. | 17 | 8 | 2 | 7 | 35:32 | 26 | -4 | ||||||||||
7. | 17 | 8 | 2 | 7 | 46:53 | 26 | -4 | ||||||||||
8. | 16 | 6 | 4 | 6 | 35:35 | 22 | 1 | ||||||||||
9. | 17 | 6 | 4 | 7 | 33:36 | 22 | 1 | ||||||||||
10. | 17 | 6 | 4 | 7 | 40:48 | 22 | 1 | ||||||||||
11. | 17 | 5 | 4 | 8 | 42:45 | 19 | -8 | ||||||||||
12. | 17 | 3 | 3 | 11 | 28:39 | 12 | -18 | ||||||||||
13. | 17 | 3 | 3 | 11 | 28:56 | 12 | -3 | ||||||||||
14. | 16 | 1 | 2 | 13 | 15:47 | 5 | -25 | ||||||||||
|
OP, III. třídy - náhradní termín: 24.5.2023 18:00
IV. třídy - náhradní termín: 28.5.2023 17:00
Mládež - náhradní termín: 24.5.2023 18:00
14.týden 2023
starší přípravka: Ratměřice 13 : 4 Pravonín/Kondrac - sobota - 08.04.2023 - 09:00 hodin - mistrovské utkání
muži: Pravonín "A" 3 : 1 Struhařov "A" - sobota - 08.04.2023 - 16:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Sklenička M. - Macháček M., Berenda K. - branky: Rut T., Jantač J., Sibal Mar. - zápis o utkání zde - report z utkání zde
muži: Vracovice 2 : 3 Pravonín "B" - neděle- 09.04.2023 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško S. - hřiště: Pravonín - branky: Janáček M. 2x, Vlasák L. - zápis o utkání zde
dorost: volný los
|
# | Z | V | R | P | Skóre | B | +/- | ||||||||||
1. | 16 | 12 | 4 | 0 | 42:19 | 40 | 19 | ||||||||||
2. | 16 | 11 | 1 | 4 | 48:28 | 34 | 13 | ||||||||||
3. | 16 | 9 | 1 | 6 | 50:23 | 28 | 4 | ||||||||||
4. | 16 | 8 | 4 | 4 | 42:30 | 28 | 1 | ||||||||||
5. | 16 | 8 | 3 | 5 | 36:32 | 27 | 3 | ||||||||||
6. | 16 | 8 | 2 | 6 | 44:49 | 26 | -4 | ||||||||||
7. | 16 | 8 | 1 | 7 | 34:31 | 25 | -2 | ||||||||||
8. | 16 | 6 | 4 | 6 | 30:32 | 22 | 1 | ||||||||||
9. | 16 | 6 | 3 | 7 | 39:47 | 21 | 0 | ||||||||||
10. | 15 | 5 | 4 | 6 | 31:32 | 19 | 1 | ||||||||||
11. | 16 | 5 | 4 | 7 | 42:43 | 19 | -8 | ||||||||||
12. | 16 | 3 | 3 | 10 | 27:54 | 12 | -3 | ||||||||||
13. | 16 | 3 | 2 | 11 | 27:38 | 11 | -19 | ||||||||||
14. | 15 | 0 | 2 | 13 | 13:47 | 2 | -25 | ||||||||||
IV.TŘÍDA
So 08.04. 2023 16:30 | Hulice | 1:7 | Čechtice B | |||||
Ne 09.04. 2023 14:00 | Křivsoudov B | 7:1 | Keblov | |||||
Ne 09.04. 2023 15:00 | Vracovice | 2:3 | Pravonín B | |||||
Ne 09.04. 2023 16:30 | Libouň | 2:1 | Trhový Štěpánov B | |||||
So 03.06. 2023 15:00 | Načeradec | odlož. | Dolní Kralovice B | |||||
13.týden 2023
starší přípravka: Soběhrdy 6 : 2 Pravonín/Kondrac - sobota - 01.04.2023 - 09:00 hodin - mistrovské utkání
muži: Pravonín "A" 1 : 2 Kondrac "A" - sobota - 01.04.2023 - 16:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Svoboda P. - Václavík M., Matoušek P. - branka: Brzek V. - zápis o utkání zde - report z utkání zde
muži: Trh.Štěpánov "B" 4 : 4 Pravonín "B" - sobota - 01.04.2023 - 16:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Čeněk K. - Pajk M. - branky: Hejný L., Březina E., Ježek D., Javorský L. - zápis o utkání zde
dorost: Kondrac/Pravonín 4 : 1 Mezno - neděle - 02.04.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Kondrac - rozhodčí: Král M. - branky: Kříž P., Filip Š., Maceška J., Opava R. - zápis o utkání zde
OKRESNÍ PŘEBOR |
||||||||
So 01.04. 2023 16:30 | Chocerady | 2 : 2 | Maršovice | |||||
So 01.04. 2023 16:30 | Neveklov | 3 : 4 | Vr. Janovice | |||||
So 01.04. 2023 16:30 | Olbramovice | 2 : 1 | Týnec | |||||
So 01.04. 2023 16:30 | Pravonín | 1 : 2 | Kondrac | |||||
Ne 02.04. 2023 16:30 | Struhařov | 5 : 0 | Přestavlky | |||||
Ne 02.04. 2023 16:30 | Jankov | 0 : 4 | Nespeky B | |||||
Ne 02.04. 2023 16:30 | Mezno | odlož. | Dolní Kralovice | |||||
|
12.týden 2023
starší přípravka: Pravonín/Kondrac 3 : 7 Dolní Kralovice - sobota - 25.03.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání
muži: Dolní Kralovice "A" 0 : 1 Pravonín "A" - sobota - 25.03.2023 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Smrčka D. - Staško S., Král M. - branka: Rut T. - zápis o utkání zde - komentář zde
dorost: Soběhrdy/Struhařov 6 : 1 Kondrac/Pravonín - neděle - 26.03.2023 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Novák K. - branka: Maceška J. - zápis o utkání zde
muži: Pravonín"B" 7 : 1 Keblov - neděle - 26.03.2023 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Fillip F. - branky: Vlasák L. 2x, Janáček M., Ježek D., Studnička P., Míka J., Filip Š. - zápis o utkání zde
OKRESNÍ PŘEBOR
So 25.03. 2023 15:00 | Dolní Kralovice | 0 :1 | Pravonín | |||||
So 25.03. 2023 15:00 | Kondrac | 5 : 1 | Struhařov | |||||
So 25.03. 2023 15:00 | Týnec | 2 : 4 | Neveklov | |||||
So 25.03. 2023 19:00 | Přestavlky | 1 : 2 | Olbramovice | |||||
Ne 26.03. 2023 14:00 | Nespeky B | 5 : 4 | Mezno | |||||
Ne 26.03. 2023 15:00 | Vr. Janovice | 0 : 3 | Chocerady | |||||
Ne 26.03. 2023 15:00 | Maršovice | 2 : 5 | Jankov | |||||
IV.TŘÍDA
So 25.03. 2023 15:00 | Hulice | 3 : 2 | Trhový Štěpánov B | |||||
So 25.03. 2023 15:00 | Načeradec | 3 : 2 | Libouň | |||||
Ne 26.03. 2023 14:00 | Křivsoudov B | 1 : 3 | Čechtice B | |||||
Ne 26.03. 2023 15:00 | Vracovice | odloženo | Dolní Kralovice B | |||||
Ne 26.03. 2023 15:00 | Pravonín B | 7 : 1 | Keblov | |||||
Rozpis na jaro 2023 zde
Generálky
muži: Pravonín "A" 1 : 5 Křivsoudov "A" - sobota - 18.03.2023 - 15:00 hodin - rozhodčí: Fillip F. - hřiště: Pravonín - branka: Vlasák L. - sestava: Veselý L. - Zavadil V., Jindrák M., Rut T., Lejčko J. - Sibal Mar., Vlasák L., Jantač J., Brzek V., - Červeňák D. - Jenšík J. (Štěpánek M., Klaška J., Filip Š.)
dorost: Kondrac/Pravonín vs. Nový Knín - neděle - 19.03.2023 - 10:00 hodin - rozhodčí: Špička P. - hřiště: Pravonín - ZÁPAS ZRUŠEN SOUPEŘEM !!!
muži: Lukavec 6 : 1 Pravonín "B" - nedělě - 19.03.2023 - 15:00 hodin - hřiště: Lukavec - branka: Janáček M. - sestava: Malinovský Mil. - Hejný L., Novák J., Stránský P., Toula J. - Hrubeš V., Studnička P., Filip Š., Kopecký K. - Janáček M., Malinovský Mar. (Neckář P.)
Druhé přípravné utkání
muži: Pravonín "A" 1 : 6 Divišov "A" - sobota - 11.03.2023 - 14:30 hodin - rozhodčí: Brýl - hřiště: UMT Na Lukách, Vlašim - branka: Brzek V. (pen.) - sestava: Veselý L. - Zavadil V., Vlasák L., Rut T., Lejčko J. - Štěpánek M., Blažek J., Červeňák D., Jantač J., Sibal Mar.. - Brzek V. (Hrubeš V., Ježek D., Filip Š.)
První přípravné utkání
muži: Bílkovice 1 : 1 Pravonín "A" - sobota - 04.03.2023 - 15:00 hodin - rozhodčí: Smrčka D. - hřiště: Bílkovice - branka: Blažek J. - sestava: Veselý L. - Sibal Mich., Janoušek V., Klaška J.,Březina E. - Sibal Mar,. Blažek J., Červeňák D., Filip Š. - Brzek V., Malinovský Mar.
ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2023
Leden 2023 - Dorost Pravonína zahájí zimní přípravu již 8.1.2023 v neděli od 10:00 hodin na hřišti v Kondraci. Celý leden bude trénovat spolu s dorostem a muži Kondrace a to v úterý, čtvrtek od 19:00 hodin a neděli od 10:00 hodin na hřišti v Kondraci.
Únor 2023 - Muži a dorost Pravonína bude trénovat od středy 8.2.2023 od 18:30 hodin V Pravoníně. Celý únor se bude trénovat dvakrát týdně a to středa a pátek od 18:30 hodin v Pravoníně. Muži víkendy volné, dorost ještě trénink v Radošovicích v neděli od 10:00 hodin.
- Starší přípravka Pravonín/Kondrac zahájila zimní přípravu ve středu 8.2.2023 od 17:30 hodin v tělocvičně firmy Makrofakt pod vedením trenéra M.Machovského.
- Minipřípravka Pravonín začala treninky rok 2023 a to v tělocvičně firmy Makrofakt v úterý 22.03.2023 od 17:00 hodin pod vedením nově G.Fišera, E.Březiny a D.Doškáře.
Březen 2023 – Muži a dorost Pravonína v březnu již najedou na pravidelný jarní proces. Muži a dorost trénink středa 18:30 hodin v Pravoníně, dorost pátek trénink 18:00 hodin v Kondraci (celý dorost Kondrac/Pravonín) a víkend zápas.
Přípravné zápasy Muži:
sobota - 04.03.2023 - 15:00 hodin - Bílkovice vs. Pravonín "A" - hřiště: Bílkovice
sobota - 11.03.2023 - 14:30 hodin - Pravonín "A" vs. Divišov - hřiště: Pravonín nebo Kondrac
sobota - 18.03.2023 - 15:00 hodin - Pravonín "A" vs. Křivsoudov - hřiště: Pravonín
neděle - 19.03.2023 - 15:00 hodin - Lukavec vs. Pravonín "B" - hřiště: Lukavec
Je objednaná UMT Vlašim, ale jak dovolí počasí a terény, tak se budu snažit hrát na přírodní trávě.
První jarní kolo Muži:
sobota - 25.03.2023 - 15:00 hodin - vs. Pravonín „A“¨ D.Kralovice „A“
neděle - 26.03.2023 - 15:00 hodin - Pravonín "B" vs. Keblov
Přípravné zápasy Dorost Kondrac/Pravonín:
neděle - 19.03.2023 - 10:00 hodin - Kondrac/Pravonín vs. Nový Knín - hřiště UMT Na Lukách, Vlašim
První jarní kolo Dorost Kondrac/Pravonín:
neděle - 26.03.2023 - 10:15 hodin - Soběhrdy vs. Kondrac/Pravonín
První jarní kolo Starší přípravka Pravonín/Kondrac:
sobota - 25.03.2023 - 10:15 hodin - Pravonín/Kondrac vs. D.Kralovice
ČLENSKÁ SCHŮZE TJ SOKOL PRAVONÍN - VALNÁ HROMADA
Pozvánka
sobota - 25.02.2023 - 18:00 hodin - klubovna na hřišti
Program:
· Zahájení
· Volba předsedajícího
· Zpráva o činnosti spolku
· Zpráva o hospodaření
· Organizační záležitosti
· Diskuze
· Hlasování o předložených zprávách
· Schválení usnesení, závěr
Zájezd na německou bundesligu
Po včerejším náročném tréninku zimní přípravy někteří kluci spolu s prezidentem klubu ráno odjeli na dlouho připravovaný zájezd, na bundesligový duel Hoffenheim vs. Leverkusen, tedy Kadeřábek vs. Hložek, Schick.
OKRESNÍ PŘEBOR
# | Z | V | R | P | Skóre | B | +/- | ||||||||||
1. | 13 | 9 | 4 | 0 | 33:14 | 31 | 13 | ||||||||||
2. | 13 | 9 | 1 | 3 | 41:21 | 28 | 10 | ||||||||||
3. | 13 | 7 | 3 | 3 | 34:22 | 24 | 3 | ||||||||||
4. | 13 | 7 | 1 | 5 | 27:20 | 22 | 1 | ||||||||||
5. | 13 | 6 | 3 | 4 | 31:29 | 21 | 3 | ||||||||||
6. | 13 | 6 | 1 | 6 | 39:19 | 19 | 1 | ||||||||||
7. | 13 | 5 | 4 | 4 | 25:23 | 19 | 1 | ||||||||||
8. | 13 | 5 | 4 | 4 | 23:24 | 19 | 1 | ||||||||||
9. | 13 | 5 | 2 | 6 | 30:40 | 17 | -1 | ||||||||||
10. | 13 | 5 | 2 | 6 | 30:41 | 17 | -7 | ||||||||||
11. | 13 | 4 | 4 | 5 | 34:33 | 16 | -8 | ||||||||||
12. | 13 | 3 | 3 | 7 | 25:45 | 12 | 0 | ||||||||||
13. | 13 | 2 | 2 | 9 | 22:31 | 8 | -16 | ||||||||||
14. | 13 | 0 | 2 | 11 | 12:44 | 2 | -19 | ||||||||||
45.týden 2022
dorost: Malšice 1 : 1 Kondrac/Pravonín - sobota - 12.11.2022 - 09:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Kluzák J. - branka: Malinovský M. - zápis o utkání zde
muži: Pravonín "A" 2 : 1 Maršovice "A" - sobota - 12.11.2022 - 14:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Procházka O. - Chmelař D., Brzková A. - branky: Sibal Mich., Blažek J. - zápis o utkání zde - report z utkání zde - záznam z utkání zde
44.týden 2022
dorost: Kondrac/Pravonín 3 : 0 Bystřice - sobota - 05.11.2022 - 10:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín - rozhodčí: Pessr Z. - branky: Filip Š. 2x, Votýpka D. - zápis o utkání zde
muži: Vrchotovy Janovice 2 : 4 Pravonín "A" - neděle - 06.11.2022 - 14:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Tereba D. - Kořínková Z, Rezek M. - branky: Brzek V. 2x, Vlasák L., Sibal Mich. - zápis o utkání zde - report z utkání zde
43.týden 2022
dorost: Teplýšovice 9 : 0 Kondrac/Pravonín - sobota - 29.10.2022 - 11:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Smrčka D.
muži: Pravonín "A" 2 : 2 Týnec n/Sáz. "A" - sobota - 29.10.2022 - 14:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Fillip F. - Volfel J., Sedlák M. - branky: Jenšík J. (pen.), Červeňák D. - zápis o utkání zde - report z utkání zde
starší přípravka: Mezno 0 : 22 Pravonín/Kondrac - neděle - 30.10.2022 - 10:15 hodin - mistrovské utkání
42.týden 2022
starší přípravka: Pravonín/Kondrac 6 : 5 Velíš - sobota - 22.10.2022 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
muži: Přestavlky 1 : 6 Pravonín "A" - sobota - 22.10.2022 - 15:30 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín - rozhodčí: Fillip M. - Matoušek P., Brzková A. - branky: Blažek J. 2x (1x pen.), Jindrák M., Jantač J., Vlasák L., Jenšík J. - zápis o utkání zde - report z utkání zde
dorost: Kondrac/Pravonín 3 : 4 Ratměřice/Jankov - neděle - 23.10.2022 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín - rozhodčí: Staško S. - branky: Malinovský M. 2x, Opava R. - zápis o utkání zde
41.týden 2022
starší přípravka: Benešov 2012 "B" 18 : 11 Pravonín/Kondrac - sobota - 15.10.2022 - 09:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Benešov, u Zimního stadiónu
muži: Pravonín "A" 1 : 4 Olbramovice "A" - sobota - 15.10.2022 - 15:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Konvička P. - Chmelař D., Matoušek P. - branka: Jantač J. - zápis o utkání zde - report z ukání zde
dorost: Ostředek/Sázava 2 : 5 Kondrac/Pravonín - neděle - 16.10.2022 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Sázava - rozhodčí: Novák K. - branky: Votýpka D. 2x, Kahoun J. 2x, Filip Š. - zápis o utkání zde
muži: Pravonín "B" 16 : 0 Libouň - neděle - 16.10.2022 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Žydyk J. - branky: Vlasák L. 4x, Březina E. 3x, Janáček M. 3x, Sibal Mar. 2x, Studnička P., Hejný L., Kopecký K., Stránský P. - zápis o utkání zde
40.týden 2022
starší přípravka: Vracovice 5 : 5 Pravonín/Kondrac - čtvrtek - 06.10.2022 - 16:00 hodin - mistrovské utkání
starší přípravka: Pravonín/Kondrac 5 : 22 Benešov 2012 "A" - sobota - 08.10.2022 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
muži: Neveklov "A" 4 : 0 Pravonín "A" - sobota - 08.10.2022 - 16:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Tereba D. - Kořínková Z., Brzková A. - zápis o utkání zde - report z utkání zde
dorost: Kondac/Pravonín 8 : 1 Netvořice/Krhanice - neděle - 09.10.2022 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín - rozhodčí: Smrčka D. - branky: Malinovský M. 4x, Votýpka D. 2x, Opava R., Stocker D. - zápis o utkání zde
muži: Čechtice "B" 1 : 0 Pravonín "B" - neděle - 08.10.2022 - 16:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Vaner P. - zápis o utkání zde
39.týden 2022
starší přípravka: Vlašim "A" 9 : 7 Pravonín/Kondrac - středa - 28.09.2022 - 09:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Vlašim, UMT Velíšská
dorost: Kondrac/Pravonín 1 : 1 Maršovice - středa - 28.09.2022 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško S. - hřiště: Pravonín - branka: Malinovský M. - zápis o utkání zde
muži: Křivsoudov "B" 7 : 4 Pravonín "B" - středa - 28.09.2022 - 14:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Rathan J. - branky: Studnička P. 2x, Březina E., Vlasák L. - zápis o utkání zde - pohled Křivsoudova zde
starší přípravka: Divišov 10 : 5 Pravonín/Kondrac - sobota - 01.10.2022 - 09.00 hodin - mistrovské utkání
muži: Pravonín "A" 2 : 2 Chocerady - sobota - 01.10.2022 - 16:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Hocek J. - Matoušek P. - branky: Rut T., Jenšík J. - zápis o utkání zde - komentář k utkání zde
muži: Hulice 1 : 1 Pravonín "B" - sobota - 01.10.2022 - 16:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Špička P. - branka: Malinovský Mar. - zápis o utkání zde
dorost: Senohraby/Pyšely 3 : 2 Kondrac/Pravonín - neděle - 02.10.2022 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Vaner P. - branky: Filip Š., Kupsa J. - zápis o utkání zde
38.týden 2022
starší přípravka: Pravonín/Kondrac 6 : 7 Dolní Kralovice - středa - 21.09.2022 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
starší přípravka: Pravonin/Kondrac 6 : 13 Tichonice/Kácov - čtvrtek - 22.09.2022 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
starší přípravka: Pravonín/Kondrac 5 : 5 Zdislavice/Kladruby - sobota - 24.09.2022 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
dorost: Kondrac/Pravonín 3 : 5 Poříčí n/Sáz./Nespeky - neděle - 25.09.2022 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín - rozhodčí: Staško S. - branky: Filip Š. 2x, Opava R. - zápis o utkání zde
muži: Jankov "A" 5 : 3 Pravonín "A" - neděle - 25.09.2022 - 16:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Tereba D. - Berenda K., Špička P. - branky: Brzek V., Jenšík J., Červeňák D. - zápis o utkání zde - report z utkání zde - komentář k utkání pohledem Jankova zde
muži: Pravonín "B" 2 : 3 SK Načeradec - neděle - 25.09.2022 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Šonský V. - branky: Míka J. 2x - zápis o utkání zde
37.týden 2022
starší přípravka: Pravonín/Kondrac vs. Tichonice/Kácov - středa - 14.09.2022 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín - ODLOŽENO !!!
starší přípravka: Křivsoudov/Čechtice 21 : 2 Pravonín/Kondrac - sobota - 17.09.2022 - 09:00 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Křivsoudov
muži: Pravonín "A" 1 : 1 Mezno "A" - sobota - 17.09.2022 - 16:30 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Rezek M. - Berenda K. - branka: Jenšík J. - zápis o utkání zde - report z utkání zde
dorost: Křivsoudov/D.Kralovice 5 : 5 Kondrac/Pravonín - neděle - 18.09.2022 - 13:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško S. - hřiště: D.Kralovice - branky: Votýpka D. 3x, Houdek L. 2x - zápis o utkání zde
muži: Křivsoudov "B" vs. Pravonín "B" - neděle - 18.09.2022 - 14:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodší: Sklenička M. - ODLOŽENO !!!
36.týden 2022
starší přípravka: Pravonín/Kondrac 5 : 5 Ratměřice - sobota - 10.09.2022 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - hřiště: Pravonín
muži: Pravonín "B" 4 : 0 Vracovice - sobota - 10.09.2022 - 16:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Procházka O. - branky: Janáček M., Sibal Mich., Ježek D., vlastní - zápis o utkání zde
muži: Struhařov "A" 1 : 2 Pravonín "A" - neděle - 11.09.2022 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Špička P. - Špička P., Brzková A. - branky: Kodeda J., Štěpánek M. - zápis o utkání zde - report z utkání zde
35.týden 2022
starší přípravka: Pravonín/Kondrac 11 : 1 Vlašim "B" - sobota - 03.09.2022 - 10:15 hodin - mistrovské utkání
muži: Kondrac "A" 1 : 2 Pravonín "A" - sobota - 03.09.2022 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Fillip F. - Brzková A. - branky: Jenšík J., Jindrák M. - zápis o utkání zde - report z utkání zde
dorost: Mezno 5 : 5 Kondrac/Pravonín - neděle - 04.09.2022 - 10:15 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Berenda K. - branky: Zelingr L. 3x, Filip Š., Maceška J. - zápis o utkání zde
muži: Pravonín "B" 2 : 1 Trhový Štěpánov "B" - neděle - 04.09.2022 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Rathan J. - branky: Sibal Mar., Janáček M. - zápis o utkání zde
34.týden 2022
muži: Pravonín "A" 4 : 0 Dolní Kralovice "A" - sobota - 27.08.2022 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Sklenička - Písařík - branky: Jenšík J. 2x (1x pen.), Brzek V., Rut T. - zápis o utkání zde - report z utkání zde
dorost: Kondrac/Pravonín 1 : 2 Soběhrdy/Struhařov - neděle - 28.08.2022 - 10:15 hodin - hřiště: Pravonín - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško - branka: Filip Š. - zápis o utkání zde
muži: Keblov 4 : 2 Pravonín "B" - neděle - 28.08.2022 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Novák - branky: Neckář P., Vl. - zápis o utkání zde
33.týden 2022
muži: Nespeky "B" 5 : 2 Pravonín "A" - neděle - 21.08.2022 - 14:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Novák M. - Blahůšek R., Václavík M. - branky: Jantač J., Jindrák M. - zápis o utkání zde - video akce zde - report z utkání zde
muži: Pravonín "B" 0 : 1 Dolní Kralovice "B" - neděle - 21.08.2022 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Diviš M. - zápis o utkání zde
PŘÍPRAVA NA SEZÓNU 2022/2023
muži: Bílkovice 2 : 4 Pravonín - sobota - 06.08.2022 - 18:00 hodin - přípravné utkání - branky: Štěpánek M., Blažek J., Brzek V., Červeňák D.
muži: Pravonín 3 : 3 Křivsoudov - sobota - 13.08.2022 - 18:00 hodin - přípravné utkání - branky: Štěpánek M., Brzek V., Jenšík J.
muži: Pravonín 3 : 3 Libež (pen. 1:3) - neděle - 14.08.2022 - 18:00 hodin - pohárové utkání - rozhodčí: Sklenička M. - branky: Štěpánek M., Lejčko J., Malinovský Mar. - zápis o utkání zde
Sezóna 2022/2023
muži: Pravonín "A" - trenér: Filip Miloš, vedoucí mužstva: Ondrák Vratislav - rozpis zde
muži: Pravonín "B" - trenér: Hejný Ladislav, vedoucí mužstva: Novák Jan - rozpis zde
dorost: Kondrac/Pravonín - za Pravonín trenér Filip Miloš - na podzim domácí utkání v Pravoníně - rozpis zde
starší přípravka: Pravonín/Kondrac - trenér Machovský Miroslav - domácí utkání v Pravoníně - rozpis zde
minipřípravka: Pravonín - trenéři: Března Erik, Doškář Daniel - rozpis turnajů ještě není